כדורגל ישראליליגת העל

גוטליב נגד ריינה: "המועדון מסלף עובדות, אני שחקן חופשי"

המועדון הגיש מכתב תביעה להתאחדות נגד הבלם שחתם ולא התייצב לאימונים: ''ממש לא התנהגות מקצוענית של שחקן''. עורך דינו: ''סילוף עובדות ופגיעה חמורה בשמו, התנהל בתום לב ולא מחפש מלחמות''

סערה במכבי בני ריינה: הבלם אדי גוטליב הודיע כי אין בכוונתו להתייצב לאימוני הקבוצה. במועדון, שכבר הודיע על החתמתו של גוטליב לפני כשבועיים, טוענים כי הסעיף היחיד בהסכם בין הצדדים שלא נחתם הוא שהשחקן צריך להגיע להבנות מול הפועל תל אביב. דווקא אחרי ששוחרר רשמית מהאדומים, גוטליב הודיע לריינה כי הוא לא מתכוון לשחק בקבוצה. במועדון זועמים והגישו מכתב תביעה להתאחדות לכדורגל נגד הבלם.

בהמשך הגיעה תגובת השחקן באמצעות בא כוחו, עו"ד יובל שדמי: "הפרסומים שהמועדון עומד מאחוריהם רחוקים מהמציאות ומהווים פגיעה חמורה בשחקן. על מנת לשים דברים על דיוקם – בתקופה האחרונה ניהלו הצדדים משא ומתן במסגרתו הוחלפו מספר טיוטות של חוזה הכוללים את תנאי העסקתו של השחקן. בסופו של דבר המשא ומתן לא צלח והשחקן והמועדון לא הצליחו להגיע להבנות והסכמות".

עוד נמסר: "מצער מאוד שהמועדון, שבחר להוציא הודעת Welcome לשחקן על דעת עצמו עוד בטרם הסדיר גוטליב את שחרורו מקבוצתו הקודמת, בוחר לסלף עובדות ביחס להתנהלות הצדדים במהלך המשא ומתן והן ביחס להתנהלות השחקן. בשום שלב ובשום צורה לא הפר אדי גוטליב הסכם ולא פעל בניגוד לדין – ולו משום שהצדדים כלל לא הגיעו לסיכום".

"השחקן התנהל מול מועדון בני ריינה בתום לב מלא ובשקיפות מלאה", נכתב לסיכום. "ועל אף שבניגוד לראשי המועדון הוא לא מחפש מלחמות כדי לסגור חשבונות – הוא לא יאפשר לבני ריינה להכפיש את שמו הטוב באמצעות פרסומי שווא. למען הסר ספק, אדי גוטליב הינו שחקן חופשי אשר רשאי לחתום בכל קבוצה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button