ג'ודוענפים אחרים

ג'ודו: ענבל שמש זכתה במדליית הארד בגרנד פרי פורטוגל

הג'ודאית הישראלית (עד 63 ק''ג) הכניעה את אטר אסקילשווילי הגאורגית בבית הניחומים וזכתה במדליה בתחרות הראשונה של השנה. הרשקו: ''גאה בה ובנבחרת''. טוהר בוטבול הודח בבית הניחומים

מדליית ארד לנבחרת ישראל ביומה השני של גראנד פרי אודיבלאס, פורטוגל. ענבל שמש זכתה הערב (שבת) במדליית הארד בתחרות הראשונה של העונה. טוהר בוטבול סיים במקום השביעי.

ענבל שמש, שהתחרתה בקטגוריית המשקל עד 63 ק"ג, החלה את יום הקרבות עם ניצחון באיפון בסיבוב השני על מגדלנה קרקובה האוסטרית, המשיכה עם ניצחון בשני וואזרי על סביטה רוסו האיטלקית בשמינית הגמר, אך נעצרה עם הפסד ברבע הגמר לברברה טימו הפורטוגלית. בעקבות ההפסד נשרה לבית הניחומים בו גברה באיפון על דיינה פוחל הגרמניה. בקרב על המדליה השיגה וואזרי מול אייתר אשקילאשווילי הגיאורגית, שמרה עליו עד לסיום הקרב וסיימה עם מדליית הארד ונקודות דירוג ראשונות בשנת 2024.

שנייה מימין: ענבל שמש על הפודיום (איגוד הג'ודו)

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו: "שמח מאוד לפתוח את השנה האולימפית בזכיה במדליה בגראנד פרי בליסבון.
ענבל חוזרת אחרי פציעה שמנעה ממנה להתחרות בתחרויות האחרונות בשנת 2023, בעבודה קשה ובנחישות חוזרת למקום שלה על הפודיום. אני גאה בה ובנבחרת הנשים".

ענבל שמש אמרה: "לפני מספר חודשים עברתי פציעה שמנעה ממני להתחרות, בעבודה קשה ובתמיכה של כל הצוות שמקיף אותי התגברתי על הפציעה, הזכיה במדליה נותנת לי המון ביטחון ומוטיבציה להמשך. אני רוצה להודות לכל הצוות בנבחרת, למאמן הראשי שני הרשקו למאמן עידו בר שעזר לי היום מאוד, למיה גביזון הפיזיותרפיסטית שליוותה אותי בתחרות ולכל שאר הצוות שנמצא בישראל. תודה מיוחדת למאמנת האישית שלי מיכל האס".

נשים, עד 70 ק"ג

מאיה גושן גברה בניצחון על סבינה גראצ'ק ההונגריה אך הפסידה לאחר מכן ללובי ג'ארוט הצרפתייה.

גברים, עד 73 ק"ג

אורון גינר פתח עם ניצחון באיפון על קארים אדרווץ הארגנטינאי, אך הפסיד לאחר מכן לצ'ול גוונג קים מקוריאה.

טוהר בוטבול החל את יום הקרבות בניצחון באיפון על ויניציוס ארדינה הברזילאי, המשיך עם ניצחון בעונשים על אטרי קוואנטידזה הפורטוגלי, אך נוצח ברבע הגמר בידי סלבדור קאסה רוקה הספרדי. בעקבות ההפסד נשר לבית הניחומים בו נוצח בשנית בידי מקאבדבק מקאמאדביקוב הרוסי וסיים במקום השביעי.

גברים, עד 81 ק"ג

שגיא מוקי הפסיד בקרב הראשון לקני קומי בידל האיטלקי והודח מהתחרות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button