ג'ודוענפים אחרים

ג'ודו: לי קוכמן זכה במדליית ארד בגרנד פרי אופר שבאוסטריה

הג'ודאי הישראלי (עד 90 ק''ג) עלה דרך הבית הניחומים וניצח בקרב על המדליה, יבגני שמצילין (מעל 100 ק''ג) הפסיד באותו מעמד לאלוף העולם לשעבר. מנגד, שגיא מוקי (עד 81 ק''ג) הפסיד כבר בקרב הראשון שלו

נבחרת ישראל סיימה הערב (ראשון) את יומה השלישי והאחרון של תחרות הגראנד פרי שהתקיימה בעיר לינץ שבאוסטריה, עם מדליית הארד בה זכה לי קוכמן בקטגוריית המשקל עד 90 ק"ג והמקום החמישי בו זכה יבגני שמצילין בקטגוריית המשקל מעל 100 ק"ג.

קוכמן החל את יום הקרבות בניצחון באיפון בסיבוב השני על פיטר זילקה הסלובקי, המשיך לאחר מכן עם ניצחון באיפון נוסף על ג'ון ג'איין האמריקאי אך נוצח ברבע הגמר, בידי איבן פילפ סילבה מוראלס הקובני. בעקבות ההפסד נשר לבית הניחומים, בו גבר באיפון על רפאל מקדאו הברזילאי ועלה להתמודדות בקרב על הארד. בקרב על המדליה השיג ניצחון רביעי, כאשר גבר באיפון על רוברט פלורנטינו מהרפובליקה הדומיניקנית וסיים עם מדליית הארד החשובה על הפודיום ועם נקודות דירוג חשובות עבורו במסע האולימפי.

שמצילין החל את יום הקרבות עם ניצחון בוואזרי על סילביאן לורנצו אגרו האיטלקי, המשיך עם ניצחון נוסף בוואזרי על ג’ור ספיג’קרס ההולנדי, אך נכנע ברבע הגמר כשהפסיד לאנדי גראנדה הקובני. בעקבות ההפסד נשר לבית הניחומים, בו גבר בניצחון על עזמאת צ'אוטשאייב מבחרין. בקרב על מדליית הארד התמודד מול גוראם טושושוואילי הגיאורגי, מדליסט הכסף האולימפי מטוקיו ואלוף העולם ב-2018. שני וואזרי לטובתו של הגיאורגי הכניעו את הקרב, ושמיצילין נותר עם המחמאות ועם יום קרבות נהדר שהסתיים במקום החמישי.

יוסף סימין, שהתחרה בקטגוריית המשקל עד 100 ק"ג, נוצח בסיבוב השני בידי ארון פארה האוסטרי.

יולי מישינר, שהתחרתה בקטגוריית המשקל מעל 78 ק"ג, ניצחה בסיבוב הראשון על טהני אלקחתני מערב הסעודית אך הפסידה לאחר מכן לרנה לוצ'את מגרמניה.

אתמול הסתיים יום התחרות עבור הספורטאים הישראליים ללא הישג, כאשר מאיה קוגן (עד 70 ק"ג), טוהר בוטבול ואורון גינר (עד 73 ק"ג) שגיא מוקי ויפתח בדש (עד 81 ק"ג) סיימו את יום הקרבות עם הפסדים בסיבובים המוקדמים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button