ג'ודוענפים אחרים

ג'ודו: גילי שריר הפסידה בקרב על הארד בגרנד סלאם באקו

הג'ודאית הישראילת בת ה-24 הפסידה בקרב על מדליית הארד לאוזבאש ופספסה הזדמנות לזכייה במדליה שישית בגרנד סלאמים כשהיא מסיימת במקום החמישי. הפסדים לענבל שמש, מאיה גושן וטוהר בוטבול

נבחרת ישראל מסיימת הערב (שבת) את יומה השני של תחרות הגראנד סלאם של באקו עם המקום החמישי של גילי שריר, שנוצחה בקרב על הארד והמקום השביעי של מאיה גושן.

שריר, שהתחרתה בקטגוריית המשקל עד 63 ק"ג, החלה את יום הקרבות עם ניצחון באיפון בסיבוב השני על לאורה ואסקוז פרננדיז הספרדייה, המשיכה עם ניצחון נוסף הפעם ביתרון עונשים על קמילה בדורובה הרוסייה, אךהפסידה לאחר מכן ברבע הגמר באיפון לג'ון ואן לישהוט ההולנדית.

בעקבות ההפסד נשרה לבית הניחומים, בו גברה באיפון על לאורה פוזיליו הקוסוברית. בקרב על הארד פגשה את סופי אוזבש ההונגריה. וואזרי לטובת ההונגריה נתן לה יתרון מקדים, כשטעות של הישראלית עלתה לה בווזארי נוסף לטובתה של אוזבש שסיימה עם הארד, ואילו שריר הסתפקה הפעם במקום החמישי.

מוקדם יותר באותו המשקל התחרתה חברתה לנבחרת, ענבל שמש, שניצחה בסיבוב השני את כריסטינה צ'אבנה פראז הספרדייה, אך הפסידה לקובנית מיילין דל טורו קרווחאל וסיימה את יום התחרות.

עוד בנשים, מאיה גושן, שהתחרתה בקטגוריית המשקל עד 70 ק"ג, החלה עם ניצחון בסיבוב השני על נינו גולבאני הגיאורגית אך הפסידה לאחר מכן, ברבע הגמר למרי אב גאייה הצרפתייה. בעקבות ההפסד נשרה לבית הניחומים, בו נוצחה בשנית בידי סבינה גרצ'ק ההונגריה וסיימה את יום התחרות במקום השביעי.

אצל הגברים הספורטאי היחיד שהתחרה היום הוא טוהר בוטבול, שהתמודד בקטגוריית המשקל עד 73 ק"ג. בוטבול נוצח בקרב הראשון בתחרות בידי ראשיד ממאדליאייב האזרי, אלוף אירופה עד גיל 23.

מחר יתחרו על המזרן בבאקו, גיא גורביץ (עד 90 ק"ג) ופיטר פלצ'יק (עד 100 ק"ג).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button