ענפים אחריםענפים נוספים

גביע העולם בסופיה: חמש מדליות למתעמלות הישראליות בגמרים

המתעמלות הישראליות ממשיכות בהכנות לקראת האולימפיאדה: הנבחרת הקבוצתית זכתה בשתי מדליות זהב ולמעשה זכתה בתחרות בכל מדליית זהב אפשרית, דריה אטמנוב זכתה במדליות זהב, כסף וארד

הנבחרת הקבוצתית של ישראל זכתה היום (ראשון) במדליית הזהב בגמר תרגיל החישוקים עם 38.85 נקודות ובמדליית הזהב גם בתרגיל המשולב (סרטים וכדורים) עם ציון של 33.1 נקודות. מתעמלות הנבחרת – אופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), הדר פרידמן (מכבי מקפ"ת פתח תקוה), רומי פריצקי (מכבי תל אביב) ושני בקנוב (מכבי חיפה).

נבחרת ההתעמלות האמנותית עם המדליות (איגוד ההתעמלות)

דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) זכתה במדליית הזהב בתרגיל החישוק עליו קיבלה 35.55 נקודות, במדליית הכסף בתרגיל הסרט עם 32.65 נקודות, ובמדליית הארד בגמר הכדור עם 33.95 נקודות. דניאלה מוניץ (מכבי מקפת פתח תקווה) קיבלה 32 נקודות בגמר הכדור וסיימה שביעית, כאשר בנוסף, קיבלה 30.7 נקודות בגמר האלות וסיימה שביעית, ו-30.35 נקודות בגמר הסרט וסיימה שמינית.

נבחרת ההתעמלות האמנותית עם המדליות (איגוד ההתעמלות)

מאיגוד ההתעמלות נמסר: "נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית מסכמת גביע עולם חלומי עם מדליות רבות בקטגוריה הקבוצתית והאישית ובפרט, בקטגוריית הקרב רב. זהו צעד נוסף וחשוב כחלק מההכנה המקצועית של הנבחרת שלנו, אבל לא רק. הנפת הדגל והשמעת התקווה בעולם מקבלת משנה תוקף לנוכח הימים שעוברים על המדינה שלנו, וזה מרגיש חשוב ומיוחד אפילו יותר מבדרך כלל".

את המתעמלות מלוות המאמנות איילת זוסמן, נטשה סטיפנובה ועוזרת המאמנת אידה מיירין; ראש משלחת- נטשה אסמולוב; שופטת- אלה סמופלוב; מעסה- רוני שחורי.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW