כדורגל ישראליליגת העל

ג'אבר: "שבת שיתקה אותנו", סבע: "אלו ימים לא פשוטים"

קשר מכבי חיפה על האירועים הקשים: ''מה ששמענו ומה שראינו הוא הרבה יותר גדול ממה שאנחנו יכולים להכיל. צר לי שאני עומד למבחן האזרחות''. חברו לקבוצה: ''מתפללים לימים של שקט, התמונות והמראות קשים''

אחרי חבריהם לקבוצה, ענאן חלאיילי וחמזה שיבלי, שני שחקנים נוספים של מכבי חיפה התייחסו היום (רביעי) לאירועים הקשים בלחימה שנכפתה על ישראל בידי החמאס.

הסטורי של מחמוד ג'אבר (אינסטגרם)

הקשר מחמוד ג'אבר כתב: "אין ספק שמה שקרה ביום שבת תפס את כולנו לא מוכנים. מה ששמענו ומה שראינו הוא הרבה יותר גדול ממה שאנחנו יכולים להכיל, וכמו שזה שיתק את המדינה, זה שיתק אותנו האזרחים הקטנים. אני בוגר פנימיית כפר גלים שבחיפה, כולם יודעים מי ומה אני, מצער אותי מאוד שהנאמנות והאזרחות שלי עומדות במבחן. אני מחבק את כל האוהדים האהובים שלנו ומקווה שנדע רק ימים טובים ושהסיוט הזה ייגמר במהרה".

הסטורי של דיא סבע (אינסטגרם)

החלוץ דיא סבע כתב: "כולנו עוברים ימים לא פשוטים, התמונות והמראות קשים. כאב גדול, מתפללים לימים של שקט". משחקה הרשמי הבא של מכבי חיפה אמור להיות מול ויאריאל בספרד במסגרת המחזור השלישי בליגה האירופית ב-26 באוקטובר. קשה להעריך בשלב זה אם חיפה תוכל בכלל לחזור להתאמן ולהתכונן למשחק בצורה ראויה, כאשר כמובן לא ברור אם המשחק עצמו בכלל יתקיים במועדו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button