כדורגל ישראלינבחרת ישראל

ג'אבר: "הוגרלנו לבית קשה, אבל לא מפחדים מאף נבחרת"

הנבחרת הצעירה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול צ'כיה ביום רביעי (19:00), בו ניצחון עשוי לשלוח אותה לשלב הבא. המגן: ''אפשר לעלות לרבע הגמר''. הופמייסטר: ''בטוח שההוראות הטקטיות שנקבל יעשו את ההבדל''

אחרי ההפסד לאנגליה, בנבחרת הצעירה של ישראל מתפנים להכנות למשחק הגורלי מול צ'כיה (רביעי, 19:00) כאשר ניצחון עשוי להבטיח מקום ברבע הגמר. אם ישראל תנצח את צ'כיה, היא תחלוף על פניה ואז תקווה שאנגליה לא תפסיד לגרמניה. במקרה כזה, המקום השני נעול והנבחרת של גיא לוזון ברבע הגמר. אם גם ישראל וגם גרמניה מנצחות, כאן הפרש השערים יהיה זה שיכריע, שכן שובר השוויון של מאזן הראש-בראש מתבטל בעקבות ה-1:1 בין שתי הנבחרות במחזור הפתיחה.

המגן כארם ג'אבר אמר: "התחושות פה בנבחרת טובות, אנחנו מאמינים בעצמנו מאוד. אנחנו באים למשחק כדי לתת הכל, לנצח ובעזרת השם נעלה לשלב הבא, לרבע הגמר. הוגרלנו בבית קשה מאוד, אבל תמיד האמנו ומעולם לא הייתה לנו תחושה שאנחנו לא יכולים לעשות את זה כי אנחנו לא מפחדים מאף נבחרת בעולם ואני מקווה שנעשה את זה גם ביום רביעי".

ג'אבר הוסיף: "בכדורגל כבר למדתי שאין אנדרדוג וכל נבחרת יכולה לנצח נבחרות כמו גרמניה ואנגליה. גם אנחנו סיימנו ב-1:1 עם גרמניה ב-10 שחקנים. אנחנו באים למשחק הזה בשיא המוכנות כדי לבוא ולנצח. ברור שאנחנו מאמינים שאפשר לעלות לרבע הגמר, כל השחקנים מאמינים שאפשר לעשות את זה ושאנחנו יכולים. כולם מדברים על זה וזה נותן את התחושה שאנחנו יכולים לעשות את זה. נבוא, ניתן הכל ובעזרת השם ננצח את המשחק".

הקשר יואב הופמייסטר אמר: "הפסדנו אתמול, אבל אנחנו עם הפנים קדימה. התחושות טובות ואנחנו בטוחים שנעשה את זה. זה היה מבאס להפסיד, אבל אנחנו באמת לא מסתכלים אחורה, אלא קדימה. אנחנו מרגישים טוב ביחד ומאמינים ששאפשר לעשות את זה, אנחנו באים במלוא הכוח. אני חושב שכמו שראינו במשחקים הקודמים, בשלבים האלה אין קבוצות שפחות טובות או אנדרדוג, כולן טובות וצריך לבוא בכל משחק במלוא הכוח כדי להשלים את המשימה. אנחנו צריכים להמשיך לבוא במאה אחוז אנרגיה, מלחמה ורצון ובטוח שההוראות הטקטיות שנקבל יעשו את ההבדל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button