אתלטיקהענפים אחרים

בשתי היממות הקרובים: רצי המרתון יתחרו באליפות העולם

הריצות בתחרות היוקרתית שמתקיימת בבודפשט ייפתחו ביממה הקרובה בהשתתפות לונה סלפטר שתתחרה מחר (שבת) ב-8:00 בריצה לנשים, מארו טפרי ואיימרו עלמיה שירוצו מחרתיים ב-8:00 בתחרות לגברים

ריצות המרתון באליפות העולם ייפתחו ביממה הקרובה בבודפשט, בהשתתפות לונה סלפטר שתתחרה מחר (שבת) ב-08:00 בריצה זו לנשים, כמו גם מארו טפרי ואיימרו עלמיה שירוצו מחרתיים ב-08:00 בתחרות לגברים. כזכור, צ'מטאי סלפטר זכתה במדליית הארד במרתון שנערכה במסגרת אליפות העולם האחרונה בארצות הברית. באליפות העולם שנערכה לפני שנה באורגון, טפרי סיים במקום ה-11 וינסה לשפר את הזמן והמיקום שלו.

גירמה עלמיה, לונה צ'מטאי סלפטר ומארו טפרי (איגוד האתלטיקה)

צ'מטאי סלפטר שיתפה לפני האליפות: ״אני שמחה לייצג את יגאל, הבית שלי, שתומך בי. אני ארוץ בלי לחץ, האימונים היו טובים ואני אופטימית לגבי התוצאה. מקווה לעשות את כולכם גאים בי, ובתקווה שזה יהיה על הפודיום". היא הוסיפה ברכה לשאר האתלטים הישראלים במשלחת: "מאחלת בהצלחה לכל אחד מהגברים במשלחת הקטנה שלנו השנה".

המנהל ההישגי של איגוד האתלטיקה, איתי מגידי, שיתף: "בתור מישהי שהייתה בפודיום בשנה שעברה, אנחנו מקווים ומצפים שהיא תשחזר את המיקום הפרונט. הכל תלוי איך הריצה תתפתח, ואיך החום יש יפיע עליה ועל שאר הרצות. לונה מגיעה ממקום מאוד שקט, מוכן ושמח, היא לא מושפעת מהלחץ״.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW