כדורגל ישראליליגת העל

בשל שימוש בפירוטכניקה: אוהדים של בית"ר הורחקו מהמגרשים

לפני כשבוע וחצי, במשחק של בית"ר ירושלים נגד מ.ס. אשדוד, נתפסו שני אוהדי בית''ר כשהם מדליקים אבוקה וזיקוק ביציע. מדליק האבוקה הורחק על ידי בית המשפט לשלוש שנים מהמגרשים ומדליק הזיקוק לשנתיים

מאבק המשטרה באלימות בספורט: לאחר שהפעילו פירוטכניקה אסורה תוך סיכון הסובבים ביציע האוהדים ב"טדי", במהלך המשחק נגד מ.ס אשדוד לפני כשבוע וחצי, נעתר היום (רביעי) בית המשפט לבקשת המשטרה והורה על הרחקתם של שני אוהדי בית"ר ירושלים ממגרשי הספורט למשך מספר שנים.

מדוברות המשטרה נמסר: "משטרת מחוז ירושלים ממשיכה לפעול לשמירת ביטחונו ושלומו של הציבור הרחב המגיע למגרשי הספורט השונים, תוך מיצוי יכולות ואמצעים שונים, במטרה לאפשר חווית ספורט מהנה ובטוחה לכל ציבור האוהדים. בתוך כך, המשטרה פועלת באופן נחוש ובלתי מתפשר למיצוי דין עם פורעי חוק במגרשי הספורט המסכנים במעשיהם ובהתנהגותם את הציבור. בימים האחרונים, מחוז ירושלים במשטרה ביקש מבימ״ש להרחיק שני אוהדי ספורט החשודים בשימוש פחזני באמצעי פירוטכניקה במהלך משחק כדורגל שהתקיים בתאריך 8.1.24 באצטדיון "טדי" בבירה".

אוהדי בית"ר ירושלים בסמי עופר (ליאת אבשלומי)

עוד נמסר: "במהלך המשחק הדליק חשוד (20) תושב ירושלים אבוקת עשן צהוב בליבו של יציע האוהדים ובכך גרם לסיכונם. באמצעות מצלמות המותקנות באצטדיון למען שמירת הסדר ובטחון הקהל, הוכוונו בלשי תחנת מוריה של מחוז ירושלים אל החשוד והוא הובל אל מחוץ לתחומי האצטדיון ונעצר לחקירה בתחנת המשטרה מוריה בגין עבירות- שימוש פחזני באש או בחומר דליק, התנהגות העלולה להפר את הסדר ואיסור הכנסת חפץ אסור לאירוע ספורט. בתחילת השבוע, נערך דיון בעניינו בבימ"ש שנעתר לדרישת המשטרה והורה על הרחקתו של החשוד למשך שלוש שנים ממגרשי הספורט, עד לתאריך 1.1.27, והפקדת ערבויות כספיות בהתאם".

במשטרה הוסיפו: "במקרה נוסף במהלך אותו משחק, נצפה חשוד שהדליק זיקוק ביציע האוהדים תוך סיכון רב לסובבים. בעת יציאתו של החשוד (16, תושב רמלה) מתחומי האצטדיון, הוא עוכב על ידי בלשי המשטרה של תחנת מוריה והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בגין התנהגות העלולה להפר את הסדר הציבורי, ועבירות הקשורות בחומר נפץ לרבות מכירתו, קנייתו או שימוש בו ללא היתר. ביום שני השבוע, נערך דיון בעניינו של חשוד זה בבימ"ש שנעתר גם במקרה זה לבקשת המשטרה והורה על הרחקתו של החשוד למשך שנתיים ממגרשי הספורט, עד לתאריך 1.1.26, והפקדת ערבויות כספיות בהתאם".

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

במשטרה סיכמו: "משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד אלו אשר מסכנים במעשיהם את הציבור במגרשי הספורט, בתחומי המגרש ומחוצה לו. אנו שבים וקוראים לקהל הרב המגיע למגרשי הספורט, בוגרים וצעירים כאחד, ליהנות מחוויה תרבותית ספורטיבית ולהימנע מכל גילוי אלימות או שימוש בחפצים אסורים על פי חוק המסכנים את ציבור האוהדים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW