כדורגל ישראליליגת העל

בשל עומס המשחקים הגדול: רובי קין ייאלץ לבצע רוטציות בהרכב

למרות שהוא נוהג לבצע מקסימום 1-2 חילופים במשחק, המאמן האירי של מכבי ת''א ייאלץ לבצע רוטציה במשחק הערב (ראשון, 20:00) מול מכבי פ''ת בחוץ. קיימת אפשרות שזהבי ותורג'מן יפתחו יחד בהתקפה, לצדו של מילסון

מכבי תל אביב תעלה לשחק הערב (ראשון, 20:00) נגד מכבי פתח תקוה באצטדיון שלמה ביטוח, את משחקה הרביעי ב-12 ימים ובצוות המקצועי ינסו לחלק כוחות ככל הניתן בין השחקנים. המאמן רובי קין הוא לא מהמאמנים שמשתמשים בהרבה חילופים למרות שמאז פרוץ הקורונה פיפ"א ואופ"א החליטו על חמישה חילופים והחלטה זו הפכה כבר לקבועה.

שחקני מכבי ת"א חוגגים (שי נאמן)

קין רואה ב-11 השחקנים שבחר להרכב את השחקנים המתאימים למשימה לאותו משחק ומבחינתו הם אלה שצריכים לספק את הסחורה – ומצידו גם שיסיימו את המשחק. מכיוון שסיטואציה כזו היא כמעט בלתי אפשרית, נוכח פציעה, הרחקה או שינוי מערך, או אז משתמש המאמן האירי בדרך כלל בשני חילופים. לא אחת נשאל המאמן האירי מדוע הוא לא משתמש בכל החילופים העומדים לרשותו (למען ההגינות לא תמיד זה כך, ח.נ.) ותשובתו הייתה ברוב המקרים שאיננו רוצה להפריע לקבוצה שמשחקת לפי שביעות רצונו.

אלא שלמציאות יש כוחות משלה ורובי קין התחיל לעשות רוטציות בהרכב כדי להוריד עומסים מהשחקנים. שני שחקנים כבר נפצעו בשל עומס המשחקים – אנריק סבוריט שזה יהיה משחקו השני ברציפות שיעדר ואליו יצטרף דן ביטון שנפצע ונוחלף במחצית הראשונה במשחק נגד באר שבע.

צפוי להיעדר. דן ביטון מול מכבי נתניה (ישי נאמן)

אורלנדו מוסקרה הולך ותופס את עמדת השוער הראשון והוא יפתח גם הערב, כאשר רועי משפתי ישב על הספסל. רוי רביבו ישוב לעמדת המגן השמאלי ואופיר דוידזאדה הוא שינוח הפעם על הספסל. אבישי כהן ימשיך בעמדת המגן הימני כאשר עידן נחמיאס, שקיבל שבחים רבים מקין, ימתין על הספסל ויכנס כמחליף במידת הצורך או במקומו של אחד הבלמים כאשר ניר ביטון ודריק לוקאסן אמורים לפתוח.

כאמור, דן ביטון אמור להיעדר ובקישור ישחקו דור פרץ, יוריס ואן אובריים וגבי קניקובסקי. יתכן וקין יפתח עם ערן זהבי ודור תורג'מן יחדיו, בעוד פליסיו מילסון יאייש את האגף השמאלי. בקבוצה מנסים למצוא את המשחק המתאים או הרגע המתאים לשלב את קיקו בונדוסו שהחלים מפציעתו, אבל לא רוצים עדיין לסכן איתו. יתכן וגם הפעם לא ישותף בגלל תנאי מזג האוויר ואולי תנאי המגרש.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button