כדורגל ישראליליגת העלנבחרת ישראל

בשל משחקי הנבחרת והלחימה: הליגה לא תחזור לפני דצמבר?

הנבחרת צפויה לקיים לא פחות מארבעה משחקים בתוך תשעה ימים, מכבי חיפה ומכבי ת''א - שטרם שבו לאימונים מלאים - ישחקו פעמיים באירופה. וגם: מהם היעדים המועדפים של הנבחרת והקבוצות בחו''ל?

מלחמת "חרבות הברזל" שכפה ארגון הטרור חמאס על מדינת ישראל ממשיכה להשפיע על הספורט הישראלי. בשל שלל סיבות, ליגת העל לא צפויה להתחדש לפחות עד תחילת דצמבר, כאשר בחודש הבא צפויים להתקיים מספר משחקים של קבוצות ישראליות וכן נבחרת ישראל.

אמנם טרם נקבע תאריך סופי למשחק החוץ הדחוי מול קוסובו, אך מרבית הסיכויים שהוא יתקיים ב-12 בנובמבר. שלושה ימים לאחר מכן ישראל "תארח" את שווייץ (15 בנובמבר), בחלוף עוד שלושה ימים (18 בנובמבר) החבורה של אלון חזן "תארח" את רומניה ולסיום, ב-21 בנובמבר ישראל תתארח אצל אנדורה. ארבעה משחקים בתשעה ימים זוהי לחלוטין אופרציה לא פשוטה, כאשר כרגע עדיין לא הוחלט היכן תארח הנבחרת את משחקי הבית שלה במסגרת קמפיין מוקדמות היורו.

שחקני נבחרת ישראל (מוטי קדוש)

מספר מדינות עלו כאפשריות לאירוח משחקי הנבחרת וכן משחקי הבית של מכבי חיפה ומכבי תל אביב – יוון, קפריסין, פולין, הונגריה וגרמניה. כל אחת מאותן מדינות תיבחן בצורה מקיפה בידי גורמי הביטחון הישראלים והמקומיים, כאשר עדיין לא ברור אם תהיה כניסת קהל לאותם משחקים. החלטות בנושא צפויות להתקבל במהלך השבוע הבא. נזכיר כי מחזורים 6, 7 ו-8 בליגת העל כבר נדחו למועד אחר, כאשר נציין שפגרת השזרוע שהייתה אמורה להתקיים בנובמבר בוטלה.

הלו"ז הצפוף מוביל לכך שלנבחרת יהיו אולי 48 שעות להתכונן לסדרת המשחקים. עוד לפני תחילת הסדרה, מכבי חיפה ומכבי תל אביב צפויות לשחק במסגרות האירופיות שלהן ב-9 בנובמבר. מכבי חיפה אמורה לארח מחוץ לישראל את ויאריאל במשחק "הבית" בליגה האירופית ומכבי תל אביב תפגוש בחוץ את זוריה לוהנסק בקונפרנס ליג. כזכור, לשתיים יש גם את המשחקים הדחויים מול אותן קבוצות – ויאריאל בחוץ ב-6 בדצמבר וזוריה לוהנסק "בבית" ב-25 בנובמבר.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW