כדורגל ישראליליגת העל

בשל מגבלת הזרים בליגה: שורה של התלבטויות למסאי דגו

מכבי חיפה תארח הערב (ראשון, 20:30) את בית''ר ירושלים ובשל העובדה שגולדברג ומוחמד לא כשירים, אחד מבין השלושה - פיירו, שואו או שימיץ' - ייאלצו לרדת לספסל בסמי עופר. דגו צפוי להחליט רק בסמוך למשחק

מכבי חיפה תארח הערב (ראשון, 20:30) את בית"ר ירושלים, במסגרת המחזור השמיני בליגת העל, ותנסה לרשום ניצחון רביעי ברציפות – רגע לפני המשחק מול פנאתינייקוס ביום חמישי שיקבע את גורל העונה האירופית של הירוקים.

יפתחו ביחד? עבדולאי סק ולורנצו שימיץ' (אליאב אוזן)

המשחק יתקיים כמובן ללא קהל בשל הנחיות פיקוד העורף, כאשר רגע לפני שריקת הפתיחה במועדון נר רביעי של חנוכה יחד עם שתיים ממשפחות החטופים. בתקווה להביא אור גדול לביתן עם שובם של יקיריהן משבי החמאס. אנו נארח במשחק את משפחת שטיינברכר, אשר בתם דורון נחטפה לרצועת עזה מביתה. ואת משפחת דנציג, אשר אביהם אלכס נחטף לרצועת עזה מביתו. שניהם נחטפו בשבת הארורה של ה-7 באוקטובר.

יפתח בהרכב? מנואל "שואו" קאפומאנה (אליאב אוזן)

בפן המקצועי, בשל העובדה ששון גולדברג ועלי מוחמד לא כשירים למשחק, המאמן מסאי דגו ייאלץ להחליט מי מבין פרנזי פיירו, מנואל "שואו" קאפומאנה או לורנצו שימיץ' בעקבות מגבלת הזרים. אם שימיץ' יפתח על הספסל, רמי גרשון יעלה במקומו ואם שואו יסופסל, גוני נאור יפתח לצדו של מחמוד ג'אבר. במקרה שיוחלט לספסל את פיירו, דין דוד יקבל את הקרדיט. בכל מקרה, דגו צפוי לקבל החלטה רק בסוף למשחק עצמו.

ההרכב המשוער: שריף כיוף; דניאל סונדגרן, עבדולאי סק, רמי גרשון (לורנצו שימיץ'), פייר קורנו; מנואל "שואו" קאפומאנה (גוני נאור), צ'ארון שרי; ענאן חלאיילי, עילאי חג'ג' (דין דוד) ופרנזי פיירו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button