כדורגל ישראליליגת העל

בשל הנחיות פיקוד העורף: משחקי ראשון ושני יהיו ללא קהל

לאחר שפיקוד העורף פרסם הגבלות התקהלות של עד 1,000 איש בכל רחבי הארץ, מנהלת הליגות אישרה שהמשחקים בליגת העל ובלאומית יתקיימו ללא קהל. גם במנהלת הכדורסל התקבלה החלטה דומה

דובר צה"ל הודיע הערב (שבת) כי במסגרת שינויים במדיניות ההתגוננות של פיקוד העורף בתום הערכת מצב, הוחלט כי החל מהלילה בשעה 23:00 יבוצע שינוי במדיניות ההתגוננות של פיקוד העורף. במסגרת השינויים הוחלט על הגבלת התקהלות עד 1,000 אנשים, בכל רחבי הארץ. כתוצאה מכך, מנהלת הליגות בכדורגל ומנהלת ליגת העל עדכנו כי המשחקים בימים ראשון ושני יתקיימו ללא קהל, כאשר בהמשך השבוע יהיה עדכון חדש.

ממנהלת הכדורגל נמסר: "בשל הנחיות פיקוד העורף שיכנסו לתוקף הלילה כל משחקי הליגות המקצועניות ביומיים הקרובים (ראשון ושני) ייערכו ללא קהל ובנוכחות בעלי תפקידים בלבד". ממנהלת הכדורסל נמסר: "אנחנו כפופים להנחיות פיקוד העורף ונפעל בהתאם בכל המשחקים".

יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון: "בשל העובדה שמדובר באיומים חדשים על מדינת ישראל שאנו עוד לא יודעים מה היקפם והשפעתם הוחלט שלא לאפשר הכנסת קהל למשחקים ביומיים הקרובים. אנו נמשיך להיות בקשר עם פיקוד העורף ומשטרת ישראל ונעדכן את הקהל והקבוצות לגבי המשך התנהלות המשחקים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW