כדורגל ישראליליגת העל

בשל המצב: קבוצות ליגת העל מאפשרות לזרים לעזוב את ישראל

מכבי חיפה, הפועל ב''ש, הפועל ת''א, בית''ר ירושלים ואחרות החליטו לאפשר לכל השחקנים הזרים לטוס לחו''ל אם הם מעוניינים בכך. בשלב זה אין החלטה גורפת בכל הנוגע לטיסות והמראות משדה התעופה בן גוריון

מתקפת הפתע הקשה על ישראל, שכללה בין היתר חדירת עשרות מחבלים לישראל וירי בלתי פוסק של רקטות לעבר הדרום, המרכז וירושלים, משפיעה כמובן גם על הספורט הישראלי.

מכבי חיפה, מכבי תל אביב הפועל באר שבע, הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים ומ.ס אשדוד הן בין הקבוצות שהחליטו לאפשר לכל השחקנים הזרים להמריא לחו"ל אם רק ירצו בכך. מדובר באופרציה לא פשוטה לאור הלחץ הגדול בו השחקנים נמצאים ומבירור אם נתב"ג פתוח לטיסות ולאן. יש לציין שלפחות כרגע אין עזיבה של שחקנים.

שחקני הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

מבית"ר ירושלים נמסר: "החל משעות בבוקר המוקדמות אנו נמצאים בקשר שוטף עם השחקנים הזרים שלנו. כולם קיבלו עדכון על המצב, קיבלו את הוראות פיקוד העורף ונשמעו להם. המועדון אישר להם כמובן לטוס חזרה אל ארצם ויעזור להם להגיע לשם".

מהפועל חיפה נמסר: "מנכ"ל המועדון איתי רק ומנהל הקבוצה יעקב בן חור שוחחו עם הזרים של הקבוצה, עדכנו אותם לגבי המצב הביטחוני והם עומדים איתם בקשר שוטף. דניס פוליאקוב ומוחמד קמארה ייצאו בתחילת השבוע למשחקים בין-לאומיים של נבחרותיהם בלארוס וליבריה. פרננד מאיימבו ייצא לחופשה קצרה בצרפת שאושרה לו מבעוד מועד".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW