ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

בשל המצב: ישראל לא תצא לתחרות בהתעמלות מכשירים בקהיר

שלושה מתעמלים ישראלים היו אמורים להתחרות בבירת מצרים ולהשיג ניקוד לקראת המשחקים האולימפיים, אך באיגוד הוחלט לא לקחת סיכון חרף הפגיעה המקצועית. דולגופיאט זכה במדליית הזהב בגביע האיגוד

איגוד ההתעמלות הודיע היום (שישי) כי בשל המלחמה והמצב הביטחוני הוחלט שלא להוציא את המשלחת לגביע העולם בקהיר בהתעמלות מכשירים.

המתעמלים אנדריי מדבדב, אלכס מיאקינין ורון פיאטוב היו עתידים להשתתף בתחרות במסגרת סבב גביע העולם כחלק מהמאמץ להשיג את הקווטה למשחקים האולימפיים בפריס 2024.

אי השתתפותם בתחרות תקשה עליהם, אולם לאור העובדה שנותרו עוד שלוש תחרויות גביעי עולם בהם יוכלו לצבור את הניקוד הדרוש להשגת הקווטה, הוחלט כי לא נכון לקחת סיכון ולהגיע למצרים.

בנושא אחר, ארטיום דולגופיאט זכה במדליית הזהב בקרב רב בתחרות גביע האיגוד שנערכה היום באולם הדר יוסף בתל אביב. במדליית הכסף זכה אורי זיידל ובמקום השלישי על הפודיום סיים איליה ליובימוב. 

דולגופיאט (מכבי תל אביב), האלוף האולימפי מטוקיו בתרגיל הקרקע, התחרה בקרב רב וזכה בזהב לאחר שהשיג ציון כללי של 82.350 נקודות. זיידל (מכבי תל אביב) סיים שני בקרב רב עם 76.100 נקודות וליובימוב (מכבי תל אביב) עמד על הפודיום במקום השלישי עם 39.950 נקודות לאחר שהשלים בהצלחה שלושה תרגילים בלבד. 

בקטגוריית הנוער, זכה רון אורטל ממכבי תל אביב עם ציון מרשים של 76.750 נקודות בקרב רב. ארז הכהן מגילגולים כרמיאל סיים שני (75.633 נקודות) ונועם ברקוביץ' (מכבי תל אביב) סיים שלישי (75.467 נקודות).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button