בשל המצב: הנבחרת הצעירה תארח את נבחרת פולין בגרמניה
במקביל לפלייאוף היורו של הבוגרת, הנבחרת של גיא לוזון תמריא בחודש הבא לגרמניה לצמד משחקים במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2025. המשחקים יתקיימו בערים שרחוקות לפחות שלוש שעות נסיעה מברלין
![](https://i0.wp.com/isport.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-21-at-14.07.46.jpeg?resize=700%2C462&ssl=1)
במקביל למשחקי הנבחרת הבוגרת בפלייאוף היורו, ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (רביעי) שהנבחרת הצעירה תמריא בחודש הבא לגרמניה לצמד משחקים במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2025.
![](https://isport.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-21-at-14.07.47.jpeg)
בשל האיסור לקיים משחקים בארץ, תארח הנבחרת את פולין באצטדיון ארנסט אבה שפורטפלד (Ernst-Abbe-Sportfeld) בעיר יינה ב-21.3.24. לאחר מכן יתמודדו גיא לוזון ושחקני הנבחרת הצעירה מול המארחת גרמניה (26.3.24) באצטדיון ארדגס' (Erdgas-SportparkHalle), בעיר האלה. שתי הערים רחוקות כשעה נסיעה האחת מהשנייה ולפחות שלוש שעות נסיעה מהבירה ברלין.
![](https://isport.co.il/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-12-at-19.12.17-1.jpeg)
אחרי שלושה משחקים שקיימה הנבחרת של גיא לוזון, היא מדורגת במקום האחרון עם 0 נקודות, כאשר גרמניה המוליכה במאזן מושלם אחרי ארבעה משחקים (12 נקודות) ואילו בולגריה השלישית (9 נקודות) וקוסובו (8 נקודות) קיימו כבר שישה משחקים כל אחת. ישראל הפסידה בחלונות הקודמים 1:0 לבולגריה בספטמבר ו-3:1 לקוסובו ו-2:1 לפולין בחודש נובמבר.