כדורגל ישראליליגת העל

בשל המלחמה: המגן דניאל סונדגרן עלול לעזוב את מכבי חיפה

משפחתו של המגן השבדי, שהיה רשום בעונה החולפת כישראלי, הפעילה עליו לחץ על מנת שלא ישוב לישראל, אבל המועדון בינתיים מסרב לשחררו. סבע ויתר על סעיף היציאה לחו''ל בכל עונה. וגם: תקציר הניצחון על האנדורים

מגן מכבי חיפה, דניאל סונדגרן, ביקש לעזוב את הקבוצה בעקבות המלחמה בארץ והלחץ הכבד מצד משפחתו שלא לחזור לישראל – כך נודע הבוקר (שישי). סונדגרן בן ה-33 שיחק בעונה החולפת כישראלי בשל תהליך ההתאזרחות של אשתו היהודייה והוא משחק במכבי חיפה מאז קיץ 2022.

תקציר משחק האימון מול אינטר אסקלדס

לאחרונה דווח שסגנית אלופת שבדיה, א.י.ק סולנה, הציעה חוזה לשלוש שנים לשחקן שגדל במחלקת הנוער שלה. נציין כי הבקשה הראשונה של השחקן הגיעה עוד לפני תחילת האימונים, אך במועדון לא מוכנים לשמוע על כך מתוך החשש כי זה ייתן פתח לזרים/מתאזרחים אחרים לבקש לעזוב בשל המצב הביטחוני. בכל מקרה, במכבי חיפה מקווים שלא תהיה הסלמה נוספת בצפון כדי שהסוגיה תרד מהפרק.

דיא סבע באימון (מכבי חיפה, ראובן כהן)

בנושא אחר, דיא סבע החליט לוותר על סעיף השחרור בחוזהו מול הירוקים מתוך צעד של מחויבות כלפי המועדון. כזכור, הקשר החזיק בסעיף שמאפשר לו מדי עונה לעזוב את הקבוצה לאיחוד האמירויות או לטורקיה, אך החליט לוותר עליו בשיחות בין הצדדים. המאמן ברק בכר לקח החלטה להחזיר את סבע בקיץ אחרי הסערה סביבו בתחילת המלחמה וכעת, הסרת סעיף השחרור מהחוזה היא עוד חלק מהחזרה.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW