ענפים אחריםענפים נוספים

בשל המלחמה: אליפות אירופה לכדורמים לא תתקיים בארץ

איגוד המים האירופי הודיע כי סיכם עם איגוד הכדורמים הישראלי כי הטורניר לא ייערך בינואר 2024 במכון וינגייט. יו''ר האיגוד רויטל גלוסקא כהן: ''כרגע אנו מתרכזים בהווה ומקווים לימים של שקט. לא היה מנוס מהחלטה אחרת''

אליפות אירופה בכדורמים 2024, שהייתה אמורה להתקיים בחודש ינואר הקרוב בישראל במכון וינגייט, תועתק למדינה אחרת, זאת בעקבות המלחמה המתרחשת בימים אלה בארץ. לא ברור האם האירוע יתקיים בעתיד בישראל וכרגע בוחנים באיגוד האירופי את אופן חלוקת הכרטיסים לאליפות העולם בדוחא.

בהודעה נכתב: "בעקבות מתקפות הטרור האחרונות על ישראל ולאחר פגישות נרחבות בין האיגוד האירופי לאיגוד הכדורמים הישראלי, סוכם כי בסיטואציה הנוכחית בלתי אפשרי לארח את אליפות אירופה בכדורמים בנתניה כמתוכנן בינואר 2024. איגוד המים האירופי מעוניין לנצל את הזדמנות זו שוב כדי לגנות בחריפות את האחראים לזוועות הטרור נגד אזרחים ישראלים ולהביע את תמיכתנו ואת ההזדהות איתם בזמנים קשים אלה".

יושבת ראש איגוד הכדורמים רויטל גלוסקא כהן: "אנחנו נמצאים בתקופה קשה למדינת ישראל, ולצערנו לא היה מנוס מאשר לא לקיים את האליפות בינואר הקרוב בארץ, וזו ההחלטה שקיבלנו יחד עם האיגוד האירופי. איגוד הכדורמים ושחקני הנבחרות עושים כל שביכולתם על מנת לתרום בימים קשים אלו לתושבי העוטף והצפון בשלל פעילויות".

עוד הוסיפה: "כרגע אנו מתרכזים בהווה ומקווים לימים של שקט, לאחריהם נקבל החלטות להמשך. אני מודה למשרד הספורט, מכון וינגייט וחברת קומטק על העבודה המשותפת בשנתיים האחרונות. בהזדמנות זו אני מבקשת להשתתף בצער המשפחות השכולות ושולחת חיזוקים למשפחות החטופים. יחד ננצח".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW