כדורגל ישראליליגת העל

בלחץ האוהדים והמועדון: מחיר אחיד נקבע לאוהדי מכבי חיפה

אוהדי האלופה נדהמו לגלות שהנהלת הפועל אום אל פאחם דורשת 110 ש''ח לכרטיס מבוגר למשחק ביום רביעי ועמותת האוהדים ''היציע הצפוני'' קראה לאוהדים לא לרכוש כרטיסים למשחק. לבסוף, המחיר יהיה 70 ש''ח

יומיים לפני שמכבי חיפה תתארח אצל הפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית בשמינית גמר גביע המדינה, הערב (שני) ארגוני אוהדים של מכבי חיפה קראו להחרים את המשחק ברביעי בעקבות מחיר הכרטיס הגבוה – 110 ש"ח לכרטיס מבוגר. לבסוף, בלחץ האוהדים והמועדון, נקבע מחיר אחיד של 70 ש"ח לכרטיס. כ-6,000 איש יורשו להיכנס לאצטדיון השלום וכ-1,100 כרטיסים הוקצו לירוקים.

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

ממכבי חיפה נמסר: "בימים האחרונים יצרנו קשר מספר פעמים עם ראשי אום אל פאחם, לגבי מחירי הכרטיסים, כמות הכרטיסים וכל סידורי האבטחה למשחק הגביע. היום אחרי הצהריים, לאחר אישור המשטרה לכמות הקהל, נענו בחיוב בעלי המועדון באום פאחם לפניית מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, והוחלט יחדיו לקבוע את מחירי הכרטיסים על סכום אחיד של 70 שקלים. אנו מודים לראשי אום אל פאחם, ובראשם אחמד אבולעם, על ההיענות והרצון הטוב".

בהודעה של עמותת "היציע הצפוני", תחת הכותרת "לא משלמים מס מכבי חיפה", נכתב: "בעוד יומיים מכבי תשחק באום אל פאחם בגביע המדינה, ומחירי הכרטיסים שהמועדון הוציא למכירה גרמו לנו לשפשף את העיניים כדי להיות בטוחים שראינו נכון – 110 שקלים לכרטיס מבוגר. לקרוא ולא להאמין! החזירות של קבוצות ששפר עליהן המזל לארח את מכבי חיפה, ומחפשות לעשות 'אקזיט' על הגב שלנו אינה יודעת גבול, ושברה עוד שיא של גועל נפש".

אוהדי מכבי חיפה (ישי נאמן)

עוד נכתב: "מקוממת ומאכזבת לא פחות (ואף יותר) העובדה שראשי מכבי חיפה נותנים יד למעשה הזה, הגם שמשיחות ופגישות רבות שקיימנו איתם יודעים היטב כי לא נסכים למחיר של מעל 70 שקלים, כולל עמלה, במשחקים נגד קבוצות קטנות ובינוניות בליגה, לא כל שכן מול קבוצה מהליגה הלאומית. הנאמנות שלנו לא מוטלת בספק, אבל אנחנו לא כספומט, ולא ניתן יד למס מכבי חיפה שמוטל עלינו בכל פעם שלמישהו נדמה שהוא זכה בפיס".

בעמותה סיכמו: "אם המועדון לא יתייצב לצדנו במאבק הזה, אנו נוביל אותו בעצמנו, כפי שכבר עשינו בהצלחה בעבר. הכדורגל שייך לאוהדים, אסור לתת יד למחירים המופקעים הללו, שאם נסכים להם היום יהפכו להיות הנורמה של מחר. אנו קוראים לכל אוהדי ואוהדות מכבי חיפה לא לרכוש כרטיסים למשחק הזה, לגלות סולידריות, אחריות ואחדות מול מי שמבקשים לעשוק אותנו ואלה שנותנים לכך יד. זה המאבק של כולנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button