כדורגל ישראלינבחרת ישראל

בשל החשש מפיצוץ המשחק: נעצרה מכירת הכרטיסים לאנדורה

בצל האיומים של אוהדי בית''ר ירושלים, הזועמים על העונש שספגה הקבוצה בבית הדין העליון, בהתאחדות נוקטים באמצעי זהירות. ההתאחדות: ''נתבע עד חורמה כל מי שיסב נזק ספורטיבי ותדמיתי לכדורגל ולמדינת ישראל''

אוהדי בית"ר ירושלים זועמים על החלטת בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל להרחיק את הקבוצה ממשחקי גביע המדינה בעונה הבאה ולהפחית 3 נקודות ממאזנה בליגה, וברשתות החברתיות נשמעו ביממה האחרונה אין ספור קריאות לפוצץ את המשחק של נבחרת ישראל מול נבחרת אנדורה במסגרת מוקדמות היורו שיתקיים ביום שלישי באצטדיון טדי. בעקבות כך, החליטה היום (רביעי) ההתאחדות לכדורגל לעצור את מכירת הכרטיסים למשחק, לאחר שנמכרו כבר 12 אלף כרטיסים.

הפריצה של אוהדי בית"ר ירושלים בגמר הגביע (ליאת אבשלומי)

מההתאחדות נמסר: "עד לפגישה מחר בצהריים עם השר לבטחון הפנים, שר הספורט, גורמי המשטרה הבכירים ביותר ונציגי ההתאחדות לכדורגל בראשות המנכ"ל ניב גולדשטיין, הוחלט על עצירת מכירת הכרטיסים למשחק הנבחרת ב-19.6 מול אנדורה באצטדיון טדי. קרוב ל-12,000 אוהדים הבטיחו את מקומם עד כה והמכירה תתחדש רק לאחר שנשתכנע כי הועמדו כל התנאים להבטחת קיומו התקין של המשחק".

עוד נמסר: "הדגשנו כבר פעמיים במכתבים לגורמים הרלוונטים ב-6.6 ואתמול בצהריים כי האיומים לפגע במשחק מצד עברייני ספורט מחייבים מענה מצד רשויות החוק. ההתאחדות, מיותר לציין, תתבע עד חורמה כל מי שיעז לחרוג מכללי ההתנהגות ויסב נזק ספורטיבי ותדמיתי לנבחרת ישראל, הכדורגל הישראלי ומעל לכל מדינת ישראל. עדכון בנושא הועבר לאופ״א, שמגבה את ההתאחדות לקבל כל החלטה לטובת משחק בהתאם לכללים. איומים מחייבים טיפול ומיגור. כניעה של הכדורגל הישראלי והספורט הישראלי לעבריינות היא שריקת הסיום להפסד שאין ממנו חזרה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW