גביע הטוטוכדורגל ישראליליגת העל

בשל האסון הכבד: בוטלה המסע"ת לקראת גמר גביע הטוטו

בעקבות נפילתם של 21 לוחמי מילואים באסון קריסת הבתים ברצועת עזה, במנהלת הליגות החליטו לבטל את האירוע לקראת המשחק של מכבי תל אביב מול מכבי חיפה ביום רביעי. דודו אוואט: ''אשרי העם שאלה הם בניו''

יומה ה-109 של מלחמת חרבות ברזל נפתח הבוקר (שלישי) עם בשורה קשה מאוד על נפילתם של 21 לוחמי צה"ל במילואים, כולם בתקרית קשה בדרום רצועת עזה. במהלך האירועים הקשים נורה טיל נ"ט לעבר כוחות שפעלו למיטוט מספר מבנים ושני מבנים קרסו לחלוטין על החולמים.

מנהלת הליגות הודיעה כי מסיבת העיתונאים שתוכננה להמשך היום, לקראת גמר גביע הטוטו שיפגיש ביום רביעי (20:30) את מכבי תל אביב עם מכבי חיפה באצטדיון בנתניה, נדחתה בשל "בשל האירועים הקשים ברצועת עזה". כוכב מכבי תל אביב ערן זהבי התייחס באינסטגרם לאירועים הקשים וכתב: "שייגמר הסיוט הזה כבר".

שחקן העבר ופרשן ההווה, דודו אוואט, כתב בחשבון הטוויטר שלו: "עם קטן באוכלוסייתו וענק ברוחו, עם שמקדש חיים שנלחם אל מול שונאים, מרצחים מתועבים מכוערים המקדשים את המוות. כמה אמיצים אתם, כמה טהורים וברי לבב. אשרי העם שאלה הם בניו. אשרי העם שאלה לוחמיו. יהיה זכרם ברוך, וחרוטים לעד בלב האומה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button