כדורסלנבחרת ישראל

בר טימור: "אנחנו באים מאהבה לכדורסל וגם מאהבה למדינה"

נבחרת ישראל החלה רשמית את ההכנות לקראת המשחק בחמישי מול פורטוגל בחוץ בפתיחת מוקדמות היורובאסקט. טימור הוסיף: ''ככל שיש יותר שחקנים איכותיים, זה טוב לנבחרת והכי חשוב להתחבר מהר''

נבחרת ישראל החלה את ההכנות שלה למשחק נגד פורטוגל ביום חמישי (21:15 שעון ישראל, שידור בספורט 5) וזו תהיה הכנה קצרה במיוחד. אתמול הנבחרת נחתה בשעה מאוחרת ו-ויתרה על האימון, היום תתאמן פעמיים ותצפה בלא מעט קטעי וידאו, במטרה להחדיר את שיטת המשחק בה מעוניין המאמן אריאל בית הלחמי לשחק, מהר בהתקפה וחזק בהגנה.

בסגל הנוכחי יש 7 שחקנים שהיו בקמפיין בקיץ האחרון והאחרים צריכים ללמוד את השיטה במהירות. אחד מאלו שהיו בנבחרת בקיץ וגם היום הוא אחד המרכזיים בסגל, הוא בר טימור, שדיבר על הזכות לייצג את המדינה בימים אלו: "תמיד מאוד מרגש ומיוחד ללבוש את מדי הנבחרת ובמצב של המדינה שלנו היום זה תופס משמעות גדולה עוד יותר. אנחנו מאוד שמחים להתכנס לקראת החלון הזה ולעשות חלון טוב. נבחרת זה נבחרת וזה שונה מהכל. אנחנו באים מאהבה לכדורסל וגם מאהבה למדינה, תוך תחושת גאווה מאוד גדולה להיות ישראלי ויהודי ולייצג אותנו בבמה הכי גדולה שאפשר וגם לשחק עם חברים שגדלת איתם, זה מיוחד מאוד".

בר טימור בפעולה (אתר FIBA)

בקיץ הנבחרת קיבלה הרבה מחמאות, הפעם הסגל משודרג בהרבה, עם שחקנים כמו מנקו, גינת, נמרוד לוי, זוסמן ואיתי שגב. טימור התייחס: "זה מאוד משדרג אותנו. גם בקיץ היו חברה נהדרים ועשינו קיץ יפה. אני שמח שכל אלו נמצאים איתנו, החלימו, חזרו ויכולים לתרום. ככל שיש יותר שחקנים איכותיים זה טוב לנבחרת והכי חשוב להתחבר מהר".

איך מתחברים ב-3-4 אימונים? "זה מוזר, אבל ככה זה בחלונות. זה מאתגר וזה הזמן שלנו להתחבר גם מחוץ לאימונים, אנחנו כל הזמן ביחד והצד החברתי יעזור לצד המקצועי. אנחנו הרבה חברה שנמצאים יחד הרבה שנים, מכירים אחד את השני וזה גם יעזור לנו. אין הרבה זמן אז ניגש ישר לעבודה".

בר טימור עם הכדור (אתר FIBA)

טימור מגיע בעונה טובה וביכולת טובה והוא יודע שהנבחרת צריכה אותו: "אני מאוד מרגיש ומצפה לזה וככה היה גם בקיץ. אני רוצה להמשיך מאותו מקום שהייתי בו בקיץ בנבחרת ומחכה כבר לעשות את זה".

שחקנה של הפועל תל אביב הוא אחד הוותיקים בסגל ויכול לראות את הכישרונות הצעירים ים מדר ונועם יעקב מהצד: "שניהם שחקנים מצוינים, שעובדים קשה ומתקדמים כל הזמן. כיף לראות איך הם משפיעים במקומות בהם הם נמצאים ומשחקים ברמה הכי גבוהה באירופה. הם עוד יגיעו מאוד רחוק ולי כיף לשחק איתם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button