כדורגל ישראליליגת העל

ברק יצחקי מבטיח: "יהיו פה שינויים, עובדים על העונה הבאה"

מאמן בית''ר ירושלים הוסיף אחרי ה-3:0 להפועל ירושלים בדרבי: ''צריך לזכור שהשחקנים האלה הצילו את הקבוצה''. אריה: ''אוהדי בית''ר? שכל אחד יעשה את העבודה שלו ונהיה שמחים. מאוכזב שהפסדנו להפ' פ''ת''

הדרבי הירושלמי קבע אמש (שבת) באופן רשמי שהפועל ירושלים תסיים בפסגת הפלייאוף התחתון עם ניצחון ביתי שישי ברציפות וניצחון ביתי שלישי ברציפות בכל המסגרות בדרבי עם 0:3 על בית"ר ירושלים. לאורחת זה ההפסד הראשון אחרי שלושה מחזורים ללא הפסד, והיא ירדה למקום העשירי בטבלה אחרי הניצחון של חדרה, אך נותרה רשמית בליגה בעקבות ההפסד של הפועל תל אביב שירדה לליגה הלאומית. אוהד אלמגור (56), אווקה אשטה (60) ועידן דהן (83) כבשו את השערים.

שחקני בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

מאמן בית"ר ירושלים ברק יצחקי אמר בסיום: "אני חושב שעד השער שספגנו היינו בשליטה מוחלטת ופתאום במחצית השנייה משהו לא התחבר, אסור לשכוח שאלה אותם שחקנים שלקחו את הקבוצה מסיטואציה לא פשוטה והביאו אותה לאן שאנחנו היום. נכון שזה דרבי וזה מאכזב ואנחנו נחזור לזה ונלמד מזה. אבל אסור לשכוח מה שהיה ומסתכלים קדימה. ספגנו ארבעה שערים בתשעה משחקים והיום ספגנו שלושה, זה לא משהו אופייני לנו אבל צריך להסתכל קדימה וזהו".

יצחקי הבטיח: "הקבוצה צריכה לעבור שינוי ויהיו שינויים. אנחנו כבר מתחילים לעבוד לקראת העונה הבאה ואנחנו כולם בשיתוף פעולה מלא. יש עוד מחזור ואני לא אוהב לסכם, מאז שהגעתי והקבוצה החלה לשחק זה המחצית הכי פחות טובה שלנו אבל זה גם דברים שקורים, אנחנו נסתכל קדימה ולא נוריד את הראש, אני עם השחקנים שלי לא משנה מה. הפועל תל אביב ירדה ליגה? כשהקהל הגיב איך שהגיב הבנתי מה קורה, אני מתרכז במשחק זה לא משנה, פשוט התגובות היו בולטות לעין".

מאמן הפועל ירושלים, זיו אריה (ליאת אבשלומי)

מאמן הפועל ירושלים זיו אריה אמר: "ניצחון היסטורי? היסטוריה זה בשבילכם, אני עדיין קצת בשבוע שעבר, לא היינו צריכים להפסיד את המשחק בכל הרכב אבל היום הם הרימו את עצמם. המחצית הראשונה הייתה קשה מול בית"ר שלחצו גבוה, במחצית השנייה התאוששנו והיינו טובים. אמרתי גם בשבוע שעבר ששיחקנו בלי שחקנים משמעותיים שאנחנו צריכים לנצח. בית"ר זו קבוצה שלוחצת גבוה ואנחנו יודעים להתמודד עם זה, אמרתי לשחקנים במחצית שנצליח לפרוץ את זה ולא להתעצבן, תרגלנו את זה ובסוף אנחנו היינו מעולים".

אריה התייחס לדרבי ולחשיבותו: "זה עושה לנו טוב, הם המועדון הגדול ואנחנו צריכים להוכיח. מאז שאני פה בליגת העל כל פעם שהגענו שחצנים לדרבי אכלנו אותה, כשבאנו צנועים ניצחנו. גם היום כשלא היה כדורגל מבריק שמרנו על עצמנו רגועים וצנועים. התייחסתי לזה כבר מבחינת האיכות אני חושב שמגיע לנו להיות בפלייאוף העליון, אבל אין מגיע זה לא משנה ונהיה שם בשנה הבאה".

שחקני הפועל ירושלים חוגגים (ליאת אבשלומי)

על העימות בין הקהל של בית"ר לשחקני הפועל שבספסל: "לא ראיתי בדיוק מה קרה עם אלוז' יאו, שמונה כדורים בחימום לא חזרו, המשטרה באה לשי אהרון במקום לאוהדים שלהם, מי שצריך שיעשה את העבודה שלו ואנחנו נהיה מאושרים. הפועל תל אביב ירדה? זה פחות מעניין אותי, חשבתי שאנחנו נצטרך להיות אלה שיכריעו ירידה בשבוע הבא ואני שמח שאנחנו לא בסוף. אני לא שמח שאף אחד יורד ולא שמח שאף אחד נשאר, מאוכזב בשביל הפועל. לא יודע איך להכין את השחקנים למחזור הבא, מי שירצה ישחק".

אוהד אלמגור סיכם: "מה צריך יותר מזה. הקהל נתן הופעה מדהימה זה לא הלך קל, מחצית ראשונה עבדנו קשה וסגרנו כמו גברים. המחצית השנייה זיו דיבר איתנו ויצאנו בטירוף. במחצית המאמן כיוון אותנו מה הטעויות והבנו מה צריך לעשות, ובמחצית השנייה הסכר נפרץ ועשינו מה שעשינו. התחושות מדהימות, מול 12-15 אלף איש לבוא במשחק כזה, לתת הופעה כזאת זה משהו שאני לא רגיל אליו וזה מדהים. אני יודע מה אני שווה גם כשהייתי בליגה לאומית, אני מאמין בעצמי ויודע שיש לי את היכולת. הגעתי והולך לי מצוין וזה מדהים. יכולנו לעשות פלייאוף עליון בשקט כי אנחנו קבוצה איכותית, אבל זה באמת אחד הניצחונות החשובים שלנו העונה והוא ממתיק את הסוף".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW