כדורגל ישראליליגת העל

ברק יצחקי: "יש עבודה רבה וקשה לפנינו, צריכים להחזיר לקהל"

מאמנה הטרי של בית''ר ירושלים דיבר לקראת המשחק בשבת ב-19:30 מול מכבי נתניה: ''צריכים לשנות את התפיסה ולהשקיע יותר. מקבל המון תמיכה מהקהל''. אורי דהן: ''עברנו שבוע לא פשוט בתקופה לא פשוטה''

עידן ברק יצחקי בבית"ר ירושלים ייצא לדרך ביום שבת (19:30), כאשר הקבוצה מהבירה תארח בטדי את מכבי נתניה. הירושלמים אמנם רחוקים רק נקודה מהקו האדום, אך עם ניצחון יוכלו לעקוף את היהלומים שהחלו את המחזור במקום השמיני. הקשר הצעיר עדי יונה ישוב לסגל לאחר שהחלים מפציעה, בעוד שחקן הכנף טימותי מוזי ימשיך להיעדר בשל פציעה.

המאמן ברק יצחקי אמר: "כמו שאמרתי במסיבת עיתונאים הראשונה, אף פעם לא הסתרתי את הרגשות שיש לי למועדון הזה, בסוף סגרנו מעגל אחרי כל כך הרבה שנים ועכשיו מסתכלים לקראת המשחק שיש לנו בשבת. צריך להתכונן בצורה הכי נכונה וטובה כדי לעשות את התוצאה שאנחנו מצפים לעשות. התחלנו, עשינו כמה אימונים בודדים, אין הרבה זמן לשחקנים להכיר אותי והפוך. אני ראיתי מה שאני צריך לראות מהתקופה האחרונה. יש עבודה רבה לפנינו וקשה, וכדי להביא תוצאות טובות אנחנו קודם כל צריכים לשנות את התפיסה ולהשקיע. אם לא נשקיע הרבה יותר, כנראה שהתוצאות לא יהיו טובות".

על הקהל, אמר יצחקי: "מהרגע שפורסמה ההודעה הרשמית, אני מקבל המון תמיכה והאוהדים של בית"ר ידועים באהבה שלהם למועדון. מאמין שיהיה משחק מאוד ביתי עם הקהל שלנו שיגיע בהמוניו ונקווה לשמח אותו בסוף, בסוף הוא דוחף אותנו ואנחנו צריכים להחזיר על המגרש לו ולמועדון. מכבי נתניה מגיעה בתקופה פחות טובה מבחינתם, בעיקר אחרי המשחק האחרון, אבל קבוצות שמגיעות במצב כזה הן הכי מסוכנות. משחק מאוד קשה, מול קבוצה מאומנת. אנחנו צריכים לעבוד הרבה יותר קשה מהם, ולרצות הרבה יותר ועם הנקודות הטקטיות שלנו אנחנו נצטרך לעשות את העבודה ולנצח את המשחק".

הבלם אורי דהן הוסיף: "שבוע לא פשוט בתקופה לא פשוטה, אחרי ההפסד לסכנין. יש צוות חדש, מאמנים חדשים ואנחנו כאן בשביל לשנות את המצב. השחקנים אחראים על הכל. מקווה שנצא מכאן לדרך חדשה. תמיד אפשר להיאחז בדברים חיוביים, בעיקר שמגיע צוות חדש ומלמד אותנו מהדברים הבסיסיים ועד הטקטיים. המשחק הבא הוא על החיים שלנו, כמו כל משחק בליגה הזאת אבל זה במיוחד. אנחנו צריכים אותו שיתמוך בנו ויחזיר לנו על המגרש. כולם רואים את המצב שלנו בטבלה, כמה נקודות למעלה ונקודה אחת למטה, אנחנו חייבים ניצחון בשבת בכל מחיר, בעבודה קשה, ואני מאמין שזה יקרה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button