כדורגל ישראליליגת העל

ברק יצחקי: "יש הרבה עבודה, אבל זה לא משהו שמפחיד אותי"

אחרי ה-0:0 הביתי מול מכבי נתניה, בבית''ר ירושלים מבינים שהם ייאלצו להיאבק נגד הירידה עד סוף העונה. המאמן סיכם את הבכורה שלו: ''במחצית הראשונה לא עשינו שום דבר ממה שעבדנו עליו. שמח שלא ספגנו''

בבכורה של ברק יצחקי כמאמן בית"ר ירושלים, סיימה אמש (מוצ"ש) הקבוצה מהבירה בתיקו 0:0 באצטדיון טדי נגד מכבי נתניה. כ-10,000 צופים נכחו במגרש וראו משחק שקול ושווה כוחות, שבו נתניה שלטה במחצית הראשונה ובית"ר בשנייה, כאשר תיקו היה תוצאה משקפת. בית"ר כבר לא תשחק בפלייאוף העליון העונה והתחתית עדיין מאוד קרובה כשהקבוצה רחוקה 2 נקודות בלבד מהקו האדום.

מאמן הקבוצה ברק יצחקי סיכם במסיבת העיתונאים: "אין ספק שהמחצית הראשונה הייתה לא טובה שלנו. לא עשינו שום דבר ממה שעבדנו עליו בימים האחרונים וזה מה שאמרתי לשחקנים במחצית. צריכים לעשות את הדברים בצורה שונה ולחזור לדברים הבסיסיים שדיברנו עליהם. במחצית השנייה החזקנו יותר, הגענו לכמה מצבים אבל לא הצלחנו לנצל אותם וחבל, משחקים כאלה צריכים לנצח גם כשלא מגיע לך".

ירדן שועה מול מכבי נתניה (ליאת אבשלומי)

לגבי השער הנקי שרשמה הקבוצה: "לא ספגנו הערב וזו בשורה. אבל עדיין, אני רואה את הכדורגל בצורה שונה וצריך לעבוד קשה מאוד והרבה כדי שבסוף הקבוצה תשחק איך שאני רוצה. זה לא פשוט וידעתי את זה, לקחתי את זה בחשבון. נצטרך להמשיך להסתכל קדימה וראינו בדקות מסוימות שיש כאן איכות. נשנה קצת את המנטליות מבחינת משחק ההגנה ומשחק הלחץ ונשתפר אני בטוח. אני אף פעם לא מרוצה מתוצאת תיקו בטח לא בטדי, בטח בבית עם הקהל. הייתה אווירה נהדרת, הקהל דחף מהרגע הראשון גם בדקות פחות טובות. אבל אני לא מסתפק בתיקו במשחק בית".

יצחקי הוסיף: "מה צריך לשפר? קודם כל אנחנו צריכים לרוץ הרבה יותר, ללחוץ יותר, יותר חזק וביותר שלבים של המשחק. אבל צריך לשנות תפיסה. אנחנו משחקים כדורגל קצת שונה וצריך למצוא את האיזון. לא בניתי את הקבוצה אבל אני בטוח שיהיה בסדר". לגבי התחושות במשחק הראשון על הקווים: "התחושות נהדרות, היו לי פה רגעים יפים בתור שחקן, אין דבר שיכול להשתוות לזה. היום עם האווירה והרגשה של משחק ראשון קצת הזכיר. כיף לקבל אהבה אבל אני יותר מסתכל על איך אנחנו משפרים את הקבוצה".

דור מיכה מול מכבי נתניה (ליאת אבשלומי)

יצחקי סיכם: "יש עבודה, אין ספק אבל זה לא משהו שמפחיד אותי. אני מאמין בעבודה קשה גם שלי וגם של השחקנים. אם נלך בדרך הנכונה ונעשה את הדברים נכון התוצאות יגיעו. לוח המשחקים? אם לא הייתי מאמין, לא הייתי בא לפה. לפני שלקחתי את האתגר הזה ראיתי את הלוח משחקים אבל אני מתמקד רק במשחק הבא. עכשיו הפוקוס על המשחק בטרנר. נהוראי דבוש פתח בהרכב? בסוף אצלי אין עניין של צעירים זרים או ותיקים, מי שיעבוד באימונים מגיע לו. הוא עבד קשה היום, קצת חוסר מזל. קצת ברח מהמקומות המסוכנים. הוא עוד צעיר וילמד. הכל מקצועי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button