כדורגל ישראליליגת העל

ברק בכר חתם רשמית: "אני שמח ומתרגש לחזור למכבי חיפה"

שנה לאחר שעזב לכוכב האדום בלגרד, המאמן חזר לירוקים בחוזה לשנתיים וינסה להחזיר את האליפות שעבדה אחרי שלוש זכיות רצופות. שחר מבטיח: ''כולנו נעזור לו לחזור על ההצלחות שלנו בקדנציה הראשונה שלו''

אחרי שההודעה הרשמית כבר פורסמה לפני חודש וחצי, ברק בכר חתם היום (רביעי) רשמית כמאמן מכבי חיפה לשנתיים הקרובות, לאחר שסיכם עם נשיא המועדון, יענקל'ה שחר, על חזרתו, באמצעות סוכנו, דודו דהאן.

בכר אמר לאחר החתימה: "שמח ומתרגש לחזור למקום שנקשרתי אליו ולחזור לשתף פעולה עם ההנהלה, הצוות, השחקנים וכמובן האוהדים". הוא מחליף את מסאי דגו שאימן את הקבוצה בעונה החולפת.

צפו בסרטון החזרה של ברק בכר למכבי חיפה

בכר, שהגיע למכבי חיפה לפני ארבע שנים, החזיר את האליפות למכבי חיפה אחרי עשר עונות. הוא הצעיד את הירוקים לשלוש אליפויות ברצף, שלב בתים של ליגת האלופות ושלב בתים של הקונפרנס ליג. כזכור, בסיום העונה שעברה, החליט לעבור לאלופת סרביה, הכוכב האדום בלגרד, ממנה פוטר בדצמבר האחרון.

הנשיא שחר אמר: "היום התחלנו את ההכנות לעונת 24/25. ברק בכר מתחיל קדנציה שנייה וכולנו נעזור לו לחזור על ההצלחות שלנו בקדנציה הראשונה שלו אצלינו. אני מקווה שנחווה עונה שקטה, רצופה ומוצלחת".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW