כדורגל ישראליליגת העל

ברק אברמוב: "חרגתי ממה שציפיתי, הכנסתי את היד לכיס"

בעלי בית''ר ירושלים באירוע הרמת הכוסית לקראת השנה החדשה: ''עם ההצלחה באה הציפייה ממני כבעלים ומהשחקנים והצוות המקצועי לעשות עוד צעד קדימה''. קריאף: ''שנה ראשונה שאנחנו פותחים בלי חוסר ודאות''

בית"ר ירושלים ערכה היום (רביעי) את הרמת הכוסית המסורתית לכבוד ראש השנה. האירוע התקיים במתחם האימונים בבית וגן, בהשתתפות הבעלים ברק אברמוב וראש העיר משה ליאון. השף שמלווה את הקבוצה, אסף סבח, העמיד עמדות בשרים והגיעו לא מעט אורחים לאירוע החגיגי.

הבעלים ברק אברמוב אמר: "חג שמח, שנה טובה. בשנה שעברה בזמן הזה באנו לפה להרמת כוסית לשנה החדשה והמצב לא היה טוב, הייתה עננה סביב המועדון ותוצאות לא טובות, אבל אמרתי שאני מאמין בצוות המקצועי ובשחקנים. עכשיו, עם ההצלחה באה הציפייה ממני כבעלים ומהשחקנים והצוות המקצועי, לעשות עוד צעד קדימה. השנה חרגתי ממה שציפיתי, הכנסתי את היד לכיס כדי לעשות קבוצה יותר טובה, תקציב השחקנים עלה ויש קהל שמצפה מאיתנו, נבוא צנועים וביחד ורק ככה נעשה הצלחה".

אברמוב הוסיף: "אני רוצה שהמועדון הזה יהיה מחויב לצבא האוהדים שלנו, אנחנו חייבים עבור הקהל שלנו לעשות הכי טוב שאפשר, המועדון הזה המקום שלו בטופ של הכדורגל הישראלי. מקווה שנעשה שנה טובה ומוצלחת, תודה לראש העיר, התקציב שהעמדת לחידוש הדשא בבית וגן כבר הושג, תודה לראש העיר שמראה כמה בית״ר חשובה לו. תודה לכפיר אדרי ליוסי ולכל הצוות שלו, לספונסרים שמלווים אותנו ולנציגי האוהדים שבלי האוהדים אין מועדון. מאחל אחדות בתוך המדינה שלנו, יאללה בית"ר".

ראש העיר משה ליאון אמר: "כיף להיות כאן, שנה טובה מאוד לדעתי עברה על בית"ר. ברק, ידענו עליות ומורדות אבל אני רוצה להודות לבעל המועדון, האיש היקר ברק אברמוב, שמגיעות לו הרבה מחיאות כפיים. אני זוכר שבשנה שעברה לא ידענו מה קורה עם בית"ר וסיימנו עם גביע. הכל בזכות ברק, הצוות המקצועי והשחקנים. ברק עברתי איתך כמה דברים וגיליתי שיש לך אופי, אני גאה בך כל כך, שמח שיש לבית"ר בעלים כמוך. הבאת את בית"ר לזכייה בגביע, אף אחד לא היה חולם על זה בראש בשנה שעברה".

ליאון הוסיף: "חיזקתם את הקבוצה בזמן האחרון, אני עוקב וזה חשוב לי ולעיר. ירושלים אוהבת אתכם בית"ר, בכל מקום שואלים אותי מה עם בית"ר. אתם אחראים למצב הרוח של העיר. מאחל לכם בהצלחה, שתמשיכו להביא לנו כבוד לעיר ושתצליחו בליגה ובחיים הפרטיים. בהצלחה בכל".

הקפטן אופיר קריאף סיכם: "שנה ראשונה שאנחנו פותחים בלי חוסר וודאות ויש ציפיות מאיתנו ונעשה הכל בכדי לעמוד בציפיות. בעזרת השם נמשיך את הסוף של העונה שעברה, בהצלחה למחלקת הנוער שבעזרת בשנה יחיו אותה מחדש",

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button