כדורגל עולמיליגה ספרדית

ברצלונה הודיעה לצ'אבי על סיום דרכו, האנזי פליק צפוי להחליפו

דבר כזה לא רואים בכל יום ולא בכל עונה: בינואר צ'אבי הודיע שיעזוב בקיץ, באפריל הוא שינה את דעתו והחליט להישאר והיום הוא פוטר מתפקידו רגע לפני מחזור הסיום של העונה. לפי הדיווחים, הגרמני סיכם לשנתיים

ההתנהלות של ברצלונה העונה מזכירה התנהלות של קבוצות בליגה א' במקרה הטוב. בחודש ינואר צ'אבי הודיע שיעזוב בתום העונה, בחודש שעבר אגדת בארסה אישר שהחליט לממש את חוזהו ולא יעזוב בקיץ, והיום (שישי) הקטאלונים הודיעו על פיטוריו של המאמן – רגע לפני מחזור הנעילה של העונה בליגה הספרדית.

בהודעה הרשמית של ברצלונה נכתב: "המועדון רוצה לומר תודה רבה לצ'אבי על עבודתו כמאמן, תפקיד בו הוא הוסיף המון לקריירה אדירה שלו כשחקן במועדון וכקפטן במועדון. אנו מאחלים לו את כל הטוב שבעולם. צ'אבי ינהל את משחקו האחרון בקבוצה ביום ראשון נגד סביליה. בימים הקרובים נודיע על המבנה של הקבוצה הראשונה". לאחרונה זעם הנשיא ז'ואן לאפורטה על דבריו של צ'אבי במסיבת עיתונאים וזה סיים את דרכו של המאמן הצעיר.

מחליפו טרם הוכרז, אבל בגרמניה ובספרד מדווחים פה אחד על כך שזה יהיה האנזי פליק הגרמני, שכבר התבשר על ידי ראשי המועדון על פי הפרסומים בתקשורת האירופית והספרדית כי הוא המאמן החדש של הקבוצה החל מהעונה הבאה. פליק אמור לחתום לשנתיים על פי הפרסומים ולמעשה ישוב לאמן קבוצה מאז שעזב את באיירן מינכן ב-2021 לטובת נבחרת גרמניה שממנה פוטר בספטמבר 2023 אחרי רצף הפסדים מביך.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW