כדורגל ישראלינבחרת ישראל

בריבו צפוי לפתוח מול הונגריה ומבטיח: "לא נגיע לשמש כתפאורה"

חלוץ פילדלפיה יוניון מה-MLS צפוי לפתוח בחוד במשחק הידידות מחר (שבת, 19:00) מול ההונגרים: ''משחק בית אחרון שלהם לפני היורו ויהיה המון קהל. אנחנו עדיין לומדים את הצוות, אך נבוא כדי לנצח. אני מתרגש מכל זימון''

עידן רן בן שמעון בנבחרת ישראל ייצא לדרך מחר (שבת, 19:00) במשחק ידידות מול הונגריה בדברצן. ההונגרים מתכוננים ליורו 2024 ומגיעים אחרי הפסד 2:1 לאירלנד, כאשר המפגש מול ישראל הוא האחרון שלהם לפני אליפות אירופה, כך שהאצטדיון צפוי להיות מלא בכ-20 אלף צופים. עבור הנבחרת של בן שמעון מדובר במשחק ידידות ראשון מתוך שניים, כאשר ב-11 ביוני ישראל תפגוש את בלארוס בבודפשט.

חלוץ פילדלפיה יוניון, תאי בריבו, צפוי לפחות בחוד ואמר לקראת המשחק: "האווירה מאוד טובה, אפילו שזה משחק אימון, אנחנו עם מאמן וקמפיין חדש – יש אווירה טובה. כולם מחייכים ורוצים להוכיח, להביא תוצאות. הונגריה נבחרת מצוינת, נבחרת שעלתה לא בהליכה אבל מראש הבית. הם רגע מהיורו וזה משחק ביתי אחרון שלהם לפני כן, הבנתי שכל הכרטיסים נמכרו. הם יבואו לנצח, אבל אנחנו באים לעשות את שלנו ולא לשמש כתפאורה. כרגע אנחנו מתחברים, יש המון שחקנים חדשים. עושים גם הרבה טקטי כדי שנתחבר ונבין מה רן רוצה מאיתנו".

בריבו הוסיף לקראת המשחק נגד ההונגרים: "אנחנו באים לשחק, תמיד רוצים לנצח. רן הוא איש מיוחד, אני לא הכרתי אותו מלפני, רק קצת. יש המון סתלבט באימון ואווירה כיפית, אבל הכל מקצועי ולא מתפזרים. חשובים לו מאוד הפרטים הקטנים, הוא עוצר המון את האימון ואנחנו צריכים ליישם את מה שהוא אומר. אני בכל זימון מתרגש מחדש. ללבוש את המדים ולשיר את ההמנון ולהיות חלק מהדבר שנקרא נבחרת ישראל במיוחד בתקופה הזו, אבל בכל תקופה, זה כבוד עצום. כל שחקן צריך להתייצב אם הנבחרת קוראת לו".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW