גביע הטוטוכדורגל ישראליליגת העל

ברדה: "זאת הייתה הפעם הראשונה שחיכיתי שהמשחק יסתיים"

מאמן הפועל ב''ש בהלם אחרי ה-6:1 למכבי ת''א בגביע הטוטו: ''אבדוק את עצמי, בסופו של דבר זה אחריות שלי. מבקש סליחה מכל אחד ואחד מהאוהדים''. גורדנה: ''ניקח את המשחק לנשמה, לא מחפשים אשמים''

הפועל באר שבע קיוותה לפתוח בצורה טובה יותר את המשחק הרשמי הראשון עבורה לעונת 2023/24 במפגש האירופאיות מול מכבי תל אביב הערב (חמישי), אך הובסה 6:1 מול הקבוצה של רובי קין שהרשימה ושלטה בצורה מוחלטת מול שחקניו של אליניב ברדה בדרך לחצי גמר גביע הטוטו. האוהדים של הקבוצה מבירת הנגב התקשו לקבל את ההשפלה הכואבת בבית ורבים מהם עזבו באמצע המחצית השנייה.

איאד אבו עביד אחרי ההרחקה, אליניב ברדה מאוכזב (ישי נאמן)

המאמן אליניב ברדה נראה בהלם: "קיבלנו מקלחת קרה מאוד על הראש, קשה לי לדבר עכשיו אחרי המשחק הזה. אני רק יכול להגיד שמבחינתי, אני לא אאשים אף אחד מהשחקנים שלי. אני אסתכל מה אימנתי לא נכון באימונים, מה אני עשיתי לא נכון. אני אבדוק את עצמי קודם כל, לא אגיד מילה רעה על השחקנים. הם השחקנים שלי ואני גאה בהם גם בימים כאלה נוראיים. נקודות האור היחידה לא קשורה לכדורגל, אלא קשורה לאוהדים שלנו שמילאו את טרנר והחזרנו אותם הביתה מאוכזבים, עצובים, כאובים. אני רוצה לבקש סליחה מכל אחד שהיה ביציע שלנו, אני רוצה לבקש סליחה באופן אישי. התפקיד שלי זה לדאוג שמה שהיה פה היום היה מעידה לא מייצגת".

ברדה הוסיף: "אני אבדוק את עצמי מה עשיתי באימונים, אבדוק מה עשיתי בהכנה, הכל בסופו של דבר זה אחריות שלי. הרבה מאוד מחשבות עוברות במשחק. פעם ראשונה שאני עומד במשחק ומחכה שהוא ייגמר, לא קרה לי אף פעם. אני חושב בעיקר איך שדבר כזה לא יקרה יותר לעולם. תובנות בטח לא יהיו עכשיו כשאני עם הראש למטה. האדום לא היה אדום של דיבורים, זה היה אדום של תיקול שגוי, לא דומה לאדומים של שנה שעברה. קיבלנו פה בוקס לפנים, התפקיד שלי שאחרי מה שהיה פה היום, אני אדע איך להרים את השחקנים ולהחזיר אותם. בסופו של דבר זה שחקנים שכבר שחקו פה על הדשא הזה כדורגל הרבה יותר טוב והם עוד ישחקו כדורגל הרבה יותר טוב".

שחקני הפועל ב"ש מאוכזבים (ישי נאמן)

הקשר רועי גורדנה הודה: "שיחקנו לא טוב, תוצאה זוועתית. נשב נראה את הווידאו ננתח את מה שקרה במשחק הזה ונסתכל קדימה. יש גם ימים כאלה, צריך לדעת להכיל את המשחק הזה. נכון לא רצינו להפסיד בתוצאה הזו, צריך להתנצל בפני הקהל שלנו, המועדון שלנו והאנשים שמשלמים לנו את המשכורות. נשב, נלמד את המשחק הזה טוב טוב, ניקח אותו לנשמה לבפנים ומשם נתקדם. אין הרבה מה להגיד, לא מחפשים את האשמים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW