כדורגל ישראליליגת העל

בצרות צרורות: הפועל תל אביב בסכנת הפחתת נקודה אחת

בית הדין החליט להחמיר את סעיף האישום בעקבות אירועי המשחק מול מכבי חיפה ל''התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות'', כאשר נגד הקבוצה עומד עונש על תנאי של הפחתת שתי נקודות. דיון בנושא יתקיים בשבוע הבא

הפועל תל אביב מדורגת רק נקודה מעל הקו האדום, אך היום (חמישי) מתברר שהיא בסכנת של הפחתת נקודה אחת בפועל ועלולה להסתבך עוד יותר במאבק נגד הירידה. בעקבות אירועי המשחק מול מכבי חיפה, בו הודלקו עשרות אבוקות ביציע, בבית הדין החליטו להחמיר את סעיף האישום ל"התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות". המשמעות היא שהקבוצה עלולה לספוג עונש של הפחתת 2 נקודות בעקבות העונש על תנאי שעומד נגדה. בדיון שהתקיים אתמול תובע ההתאחדות עו"ד גלעד ברגמן דרש להטיל על הקבוצה קנס כספי ומשחק חוץ אחד ללא קהל, אלא שכעת סעיף האישום הוחמר ובשבוע הבא יתקיים דיון בהרכב של שלושה דיינים.

האבוקות של אוהדי הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

הדיין, עו"ד נועם ליובין, כתב בהחלטתו: "על מנת ליצור מדיניות אחידה בנושא, החלטתי כי סיווג העבירה של הנאשמת בגינו עמדה לדין, יוחמר לעבירה של התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות. בכפוף לכך יתייצבו הנאשמת והתובע לדיון בשבוע הבא בפני הרכב מורחב של 3 דיינים. בשולי הדברים עלי לציין כי לא ברור כיצד לא איתר לדבריו התובע סרטוני וידאו, או לכל הפחות צילומים של האירוע אשר פורסמו ברחבי הרשת, באתרים רשמיים, מכל זווית אפשרית, אשר היה בהם על מנת לעזור בגילוי האמת. אדגיש כי לא היה צורך במחקר מעמיק על מנת למצוא את אותם סרטונים, ודי היה בחיפוש קצר בכל מנוע חיפוש אפשרי על מנת לאתר בנושא זה חומר רב ורשמי דיו. עד מועד הדיון בשבוע הבא, יכולים הצדדים להעביר אל בית הדין כל חומר רלוונטי, אם יחפצו בכך, אשר יומצא על פי הכללים אף לצד השני".

כתבות קשורות

Back to top button