אתלטיקהספורט אולימפיענפים אחרים

בפעם ה-13: הטוטו ווינר יהיה נותן החסות הראשי למרתון ירושלים

בצל המלחמה, השנה יוקדש המרתון לאנשי כוחות הביטחון, שיוכלו להירשם ולרוץ בחינם. יו''ר הטוטו, שבתאי צור: ''בימים כה מורכבים אשר עוברים על מדינת ישראל לספורט ההישגי והעממי יש חשיבות גדולה לחוסן הלאומי''

מרתון Winner ירושלים הבינלאומי יתקיים ביום שישי, 8 במרץ, זו הפעם ה-13, בהשתתפות עשרות אלפי רצות ורצים שיגיעו מכל קצוות הארץ ומרחבי העולם.

אמש (ראשון) אישר דירקטוריון הטוטו כי גם השנה, בפעם ה-13, הטוטו ייתן את החסות הראשית למרתון, כהמשך לשיתוף הפעולה הארושל הטוטו עם עיריית ירושלים ועם אירוע הדגל שלה.  בטוטו מתכוונים, למרות המצב הביטחוני, להרחיב השנה עוד יותר את שיתוף הפעולה עם הרשויות המקומיות במתן חסות למירוצים עממיים, גדולה וקטנים.

מרתון Winner ירושלים ייערך השנה בסימן הוקרה לצה"ל, כוחות הביטחון וההצלה. זאת במטרה להגביר את החוסן החברתי בצל במלחמה הנמשכת בחזיתות הדרום והצפון. קיום המרתון יאפשר לאלפי רצים שהתאמנו במשך חודשים רבים למרתון ירושלים ולמרתונים אחרים בעולם, להמשיך את האימונים ולהגשים את היעדים הספורטיביים שהציבו לעצמם לפני המלחמה.

מימין לשמאל: שבתאי צור, משה ליאון ומאיר ברדוגו (צילום: טוטו ווינר)

ההרשמה היא ללא עלות לחיילי וחיילות צה״ל, כוחות הביטחון וההצלה, כולל אנשי המילואים ששירתו ומשרתים במלחמת 'חרבות ברזל'. בנוסף, נשות וילדי אנשי המילואים ששירתו או משרתים במלחמת 'חרבות ברזל' יזכו להנחה של 50% בדמי ההרשמה למרתון.

יו"ר הטוטו, שבתאי צור: "הטוטו גאה להיות נותן החסות של מרתון Winner ירושלים בפעם ה-13, כחלק משיתוף הפעולה הארוך והמוצלח בין הטוטו לבין עיריית ירושלים. בימים כה מורכבים אשר עוברים על מדינת ישראל לספורט ההישגי והעממי יש חשיבות גדולה לחוסן הלאומי. ספורט הוא חלק משיגרה, סמן לחיים "רגילים", ומביא עימו סל ערכים שלם שהטוטו שואף לקדם. אנו שמחים על בחירתה של עיריית ירושלים לקיים את המרתון כרגיל וקוראים לירושלמים, ולישראלים כולם, להגיע לעיר הבירה, לרוץ, לצפות, וליהנות מחוויה ספורטיבית איכותית ומרגשת".

מנכ"ל הטוטו, מאיר ברדוגו: "העובדה שהשנה יוקדש מרתון ווינר ירושלים לכוחות הביטחון מהווה הזדמנות גם עבורנו בטוטו להוקיר תודה לאנשים אשר עושים לילות כימים כדי להגן על כולנו, ומהווה הזדמנות לחובבי הריצה ולאוהדי המרתון מכל הארץ לקחת חלק באירוע עוצמתי, איכותי וחברתי, על רקע הנופים הייחודיים של ירושלים. השנה מלבד היותו אירוע הספורט העממי הגדול שנערך בישראל מאז ה- 7.10, הוא גם מהווה מפגן תמיכה והזדהות ענק עם ישראל ועם חיילי צה"ל. אנו מצפים לראות כמו רבבות רצות ורצים על המסלול המרהיב ביותר בעולם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button