כדורגל ישראליליגת העל

בפעם השנייה העונה: בני סכנין תעמוד לדין על ביזוי ההמנון

תובע ההתאחדות החליט להעמיד לדין משמעתי את סכנין בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, במשחק מול הפועל ב''ש. ג'קי בן זקן לדין אחרי שצעק לעברו של השופט שניר לוי: ''ממשיך ממכבי ת''א, אפס סדיסט''

תובע ההתאחדות עו"ד גלעד ברמן החליט להעמיד את בני סכנין לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, בעקבות הביזוי של ההמנון הלאומי "התקווה" בידי אוהדי סכנין לפני המשחק מול הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר ביום שני. הדיון יתקיים מחר (חמישי) בשעה 16:30 בנשר.

השופטת ספיר ברמן כתבה: "בזמן השמעת ההמנון הלאומי אוהדי סכנין המשיכו לשיר ולעודד". המשקיף כתב: "בזמן השמעת ההמנון הלאומי אוהדי סכנין המשיכו לתופף בתופים, בנוסף שרקו וצעקו בוז. אירוע זה היה בולט לעין ולאוזן. השופט הרביעי אוהד אסולין שעמד לצידי ציין כי כל השופטים ראו ושמעו את ההתנהגות של אוהדי בני סכנין". נציין כי חדרה כבר עמדה לדין על ביזוי ההמנון במשחק מול הפועל חדרה לפני יותר מחודש וחצי, וספגה קנס כספי של 15 אלף ש"ח.

בעלי אשדוד, ג'קי בן זקן (מוטי קדוש)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את מועדון ספורט אשדוד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת, התפרצות לשדה המשחק. ואת ג'קי בן זקן בגין העלבת שופט המשחק. בדו"ח השופט שניר לוי נכתב: "כאשר הגעתי למגרש ניגש אליי בתקיפות בנו של מנהל האבטחה מוריס, ביקש שאצמיד את הרכב לגדר וסינן לעברי 'גם ככה לא יכולים לראות אותך פה'. במהלך החימום לפני המשחק צעק לעברי בן זקן 'איגוד השופטים שלח אותך להוריד אותנו ליגה'. בן זקן לא הסתפק בכך ובמהלך המשחק צעק לעברי 'אתה ממשיך ממכבי תל אביב, חתיכת חרא, חתיכת אפס מאופס סדיסט'. כל זה כאשר הוא נמצא סמוך לחדר ההלבשה".

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את אלוז' יאו לדין משמעתי בגין העלבת שופט המשחק, התנהגות בלתי הולמת והפרת סדר. בדו"ח השופט יואב מזרחי נכתב: "יאו הורחק בכרטיס צהוב שני לאחר בדיקת VAR, סירב לצאת במשך למעלה מדקה, קילל אותי בצעקות מספר פעמים 'Fuck you, go fuck', נצמד אליי ורק בזכות נוכחותם של שחקני הפועל ירושלים באזור אשר הרחיקו אותו ממני בכוח, נמנע מגע פיזי. לבסוף כשירד מכר הדשא הוא בעט בעוצמה בבקבוק באזור ספסלי הקבוצות, שעף לעבר היציע המערבי".

האבוקות של אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את בית"ר ירושלים לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים, התפרצות לשדה המשחק, פגיעה ע"י אוהדים וקריאות גזעניות. בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-28 אוהדי בית"ר זרקו מצת לעבר עוזר שופט אשר פגע ברגלו, וכוס שתייה לעבר שחקן הפועל תל אביב עומרי אלטמן אשר פגעה בגבו. לאחר שריקת הסיום בזמן חגיגת שחקני בית"ר, הודלקו מספר אבוקות על ידי האוהדים ביציע".

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את מכבי נתניה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות והתפרצות לשדה המשחק. בדו"ח השופט נכתב: "הודלקו בדקה השביעית 15 אבוקות ביציע שאכלס את אוהדי נתניה, שש מתוכן נזרקו לדשא וגרמו לעצירת המשחק לשתי דקות. בדקה ה-89 אחרי שנתניה הבקיעה, פרץ אוהד לחגוג עם השחקנים. בדקה ה-93 זרקו אוהדי נתניה כדור גומי/ספוג לתוך כר הדשא למטרת עצירת המשחק. בדקה ה-97 זרקו אוהדי נתניה מצת לעבר כר הדשא".

    כתבות קשורות

    Back to top button
    Isport

    FREE
    VIEW