ספורט אמריקאיענפים אחרים

בפעם השנייה ברציפות: קנזס סיטי צ'יפס היא הזוכה בסופרבול

קנזס סיטי צ'יפס הפכה לראשונה מאז 2005 שזוכה פעמיים ברציפות בסופרבול, לאחר ניצחון 22:25 על סן פרנסיסקו עם טאצ'דאון של מקול הארדמן שלוש שניות לסיום ההארכה, בסופרבול דרמטי במיוחד בלאס וגאס

שמרו על התואר: קנזס סיטי צ'יפס הפכה הלילה (בין ראשון לשני) לקבוצה הראשונה מאז 2005 שזוכה פעמיים ברציפות בסופרבול, לאחר ניצחון 22:25 על סן פרנסיסקו פורטי ניינרס בסופרבול אדיר שנערך בלאס וגאס והגיע לסיומו לאחר דרמה נהדרת בהארכה. פטריק מהומס זכה בתואר ה-MVP של הסופרבול בפעם השלישית בקריירה, כאשר בכך הוא הפך לשלישי בהיסטוריה שזוכה בתואר ה-MVP שלוש פעמים (אחרי ג'ו מונטנה וטום בריידי) ולראשון שעושה זאת בשני סופרבולים רצופים.

אז מה היה לנו הראשון אי פעם בנבדה? הרבע הראשון של המשחק הסתיים ללא נקודות, ואלו הגיעו רק בבעיטה של קיקר הפורטי ניינרס ג'ייק מודי 18:12 דקות מתחילת המשחק. שבע דקות לאחר מכן מסר הווייד רסיבר של סן פרנסיסקו ג'אואן ג'נינגס לראנינג בק כריסטיאן מקפרי לטאצ'דאון, ובעיטה מוצלחת של מודי העלתה את היתרון ל-10–0. הצ'יפס השיגו נקודות ראשונות 20 שניות בלבד לסיום המחצית, כששער שדה מ-28 יארד של הריסון באטקר קבע את תוצאת הרבע השני, 10–3 ל-49'. חמש דקות לסיום הרבע השלישי השיג באטקר שער שדה נוסף מ-57 יארד, הארוך ביותר בהיסטוריה של הסופרבול, ושתיים וחצי דקות לאחר מכן השיגו הצ'יפס את הטאצ'דאון הראשון שלהם, כשמסירה של פטריק מהומס למארקס ואלדס-סקנטלינג ובעיטה מוצלחת של באטקר הפכו את התוצאה והעלו את הצ'יפס ליתרון 13–10.

טאצ'דאון של ג'נינגס ממסירה של ברוק פרדי החזיר את היתרון לניינרס 16–13, 11:12 דקות לסיום הזמן החוקי, אך מודי החמיץ את הבעיטה הנוספת ופספס הזדמנות להגדיל את הפער. באטקר השווה את התוצאה 5:36 לסיום עם שער שדה, ומודי והוא החליפו שערי שדה שקבעו 19–19 בסיום הזמן החוקי והובילו להארכה השנייה בתולדות הסופרבול אחרי סופרבול LI, בו ניצחה ניו אינגלנד פטריוטס את אטלנטה פלקונס. סן פרנסיסקו פתחה את ההארכה ולאחר 7:38 דקות שער שדה מ-27 יארד של מודי העלה אותם ליתרון 22–19, אך שלוש שניות לסיום מקולי הארדמן קלט מסירה של מהומס לטאצ'דאון וקבע את תוצאת המשחק, 25–22 לקנזס סיטי. הסופרבול נמשך בסך הכל 74:57 דקות, הסופרבול הארוך בהיסטוריה והמשחק השביעי באורכו בהיסטוריה של ה-NFL.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW