אתלטיקהענפים אחרים

בפעם השנייה ברציפות: אפריפה בגמר 200 מטר באליפות אירופה

ממשיך להצטיין: האצן עצר את השעון אחרי 20.46 שניות - תוצאת השנה שלו - וסיים במקום השישי בחצי הגמר ברומא. מקצה הגמר בשני ב-23:50. אדוה כהן רשמה את תוצאת השנה שלה בגמר 3,000 מכשולים

הישג מרשים נוסף למשלחת הישראלית: בלסינג אפריפה העפיל הערב (ראשון) בפעם השנייה ברציפות לגמר אליפות אירופה בריצת 200 מטר לאחר שסיים שישי בחצי הגמר עם זמן של 20.46 שניות. מדובר בתוצאת השנה של האצן בן ה-20, כאשר שיאו האישי, כזכור, עומד על 19.96 שניות. הגמר עצמו יתקיים מחר ב-23:50.

אפריפה (מכבי תל אביב), שרק לפני שלושה שבועות קבע 20.27 בגרנד סלאם ירושלים, אמר לאחר הריצה: "אני מאוד שמח, אני מרוצה ממה שעשיתי, זו הפעם השנייה שלי בגמר מאז מינכן, אני שמח ואומר תודה לאלוהים. מה עבד טוב? הריכוז, הייתי חדור מטרה, נהניתי והיה גם שביל טוב. הכל התחבר אז אני מאוד שמח".

אדוה כהן (צילום: איגוד האתלטיקה)

אדוה כהן (מכבי תל אביב), שעדיין לא הבטיחה את מקומה במשחקים האולימפיים בפריס, סיימה במקום ה-12 בגמר ה-3,000 מ' מכשולים עם תוצאת השנה שלה – 9:33.88 דקות.

כהן סיכמה: "בהתחשב בעובדה שיום אחרי המוקדמות קמתי עם חום וכנראה התייבשתי או חטפתי וירוס אני שמחה שעשיתי את התוצאה השנייה הכי טובה בקריירה שלי. אני יודעת שאני בכושר שיא ורמה גבוהה יותר אבל בהתחשב בנסיבות אני שמחה ממה שיש. נשב עם המאמן שלי ונצליח להגיע לפריז, כי אני לא אוותר על זה".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW