טניסענפים אחרים

בפעם השלישית ברציפות: איגה שביונטק זכתה ברולאן גארוס

המדורגת 1 בעולם עם זכייה שלישית ברציפות ורביעית בקריירה. 2:6, 1:6 על פאוליני, אחרי ניצחון ב-10 משחקונים רצופים, הותיר את הפולנייה מושלמת עם 5 מ-5 בגמרי גרנד סלאם. זהו גם ניצחון 21 ברציפות שלה ברולאן גארוס

איגה שביונטק זכתה היום (שבת) בפעם השלישית ברציפות והרביעית בקריירה ברולאן גארוס, לאחר שגברה 2:6, 1:6 בגמר על ג'סמין פאוליני תוך שעה ו-15 דקות בלבד. הפולנייה (1 בעולם) לא נזקקה לעבוד קשה במיוחד מול האיטלקייה (15 בעולם) והיא מנצחת גמר גרנד סלאם חמישי מתוך החמישה אליהם העפילה ורושמת גם ניצחון 21 ברציפות בטורניר החימר היוקרתי. בנוסף, שביונטק מצטרפת למוניקה סלש וז'וסטין הנין כמי שזוכה שלוש פעמים ברציפות ברולאן גארוס בעידן הפתוח.

שביונטק הגיעה כמובן כפייבוריטית ברורה לגמר, אבל הפתיחה הייתה שייכת דווקא לפאוליני. האיטלקייה ניערה מיד את ההתרגשות וגם עלתה ליתרון שבירה עם 1:2, אבל למעשה רק הדליקה את הטניסאית הטובה בעולם. שביונטק הגיבה עם ניצחון ב-10 משחקונים רצופים, לקחה את המערכה הראשונה ודהרה ל-1:6 מרשים במערכה השנייה. הפולנייה האריכה בכך את רצף הניצחונות שלה ברולאן גארוס ל-21, מאז אותו הפסד ברבע גמר למריה סקארי לפני שלוש שנים, כשרגע המשבר היחיד שלה בטורניר היה מול נאומי אוסקה, אז איבדה את המערכה היחידה שלה בצרפת והצילה נקודת משחק בסיבוב השני. 

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW