ספורט אולימפיענפים אחרים

בפעם הרביעית בקריירה: סרגיי ריכטר הבטיח קריטריון אולימפי

לאחר שהחמיץ הזדמנויות במהלך השנה הקודמת, הקלע ממכבי רעננה עמד במשימה וייסע למשחקים האולימפיים בפעם הרביעית בקריירה: ''מגיע לעבוד ולעשות את הטוב ביותר מבחינתי, השאיפה להגיע לגמר''

הקלע האולימפי סרגיי ריכטר (35) ממכבי רעננה, התבשר לפנות בוקר (אור ליום שישי) כי השיג את הקריטריון למשחקים האולימפיים בפריז שיפתחו ב-26 ביולי. ריכטר, המתחרה בירי ברובה אוויר למרחק של 10 מטרים, השיג זאת בזכות היותו מדורג במקום ה-13 בדירוג האולימפי. תהא זו הופעתו הרביעית של ריכטר במשחקים האולימפיים.

במהלך הקמפיין האחרון החמיץ ריכטר בשנת 2023 שתי הזדמנויות להשגת הקריטריון לפריז. הוא דורג במקום הרביעי בשתי תחרויות מטרה: באליפות אירופה שהיתה בטאלין ובמשחקי אירופה שהתקיימו בפולין. 0.1 נקודות הפרידו בין ריכטר להשגת הקריטריון לפרי.

סרגיי ריכטר (צילום פרטי)

ואם לא די בכך ריכטר לא השתתף בשתי תחרויות גביע העולם במהלך הקמפיין. האחת הייתה באינדונזיה כאשר לא הורשה להופיע בתחרות עם דגל ישראל והשנייה התקיימה במצרים ממנה נעדר בגלל מלחמת חרבות ברזל. אי השתתפותו בתחרויות אלו הפחית ממאזן הנקודות  המצטבר שלו.

עם השגת הכרטיס למשחקים האולימפיים, אמר ריכטר: "אני נוסע לפריז לעבוד ולעשות את הטוב ביותר מבחינתי. השאיפה המקצועית שלי היא להגיע לגמר האולימפי".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW