כדורגל ישראליליגת על לנוער

בפעם החמישית בהיסטוריה: אשדוד מחזיקת גביע המדינה לנוער

שער של בן לוי וצמדים של אורי מלכה ואליה גטהון סידרו לקבוצה של אבי אבינו את התואר שהפך אותה לשיאנית הזכיות במפעל. לפני שריקת הפתיחה: קומץ של אוהדי סכנין שרק בוז במהלך ההמנון, שאר האוהדים ניסו להשתיקם

קבוצת הנוער של מ.ס. אשדוד זכתה הערב (חמישי) בגביע המדינה בכדורגל בפעם החמישית בתולדותיה בזכות 1:5 מוחץ על בני סכנין בזכות שערים של בן לוי, אורי מלכה (צמד) ואליה גטהון (צמד). אירוע מביש התרחש לפני השריקה כשקומץ מאוהדי סכנין החלו לשרוק בוז בשירת ההמנון. שאר הקהל של סכנין ניסה להשתיק אותם, אך הצליח רק חלקית ועדיין היה ניתן לשמוע שריקות אחדות עד לסיום שירת ההמנון.

אז מה היה לנו באצטדיון שלמה ביטוח? בן לוי (38) השתלט על הריבאונד אחרי הדיפה של עבד יאסין כדי להעלות את אשדוד ליתרון, אורי מלכה (40) הכפיל לקבוצה של אבי אבינו. גודווין צ'ינימרים, שכבר שיחק בליגת העל העונה, רק צימק (42). אליה גטהון המחליף (75) במבצע אישי מרשים הבקיע את השער השלישי למרות שהיה בנבדל ברור בתחילת המהלך ובישל לאורי מלכה (79). שער נוסף של גטהון בתוספת הזמן הכריע עבור החבורה של אבי אבינו, כשהקבוצה הצעירה של עבאס סואן התפרקה בדקות הסיום.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW