כדורגל ישראליליגת העל

בעקבות פציעה: שלומי בן אברהם פורש משיפוט ויעבור ל-VAR

השופט הוותיק תולה את המשרוקית אחרי 24 שנים, מהן 13 בסגל הבכיר של איגוד השופטים: ''גאה שעמדתי תמיד בכל יעד שהוצב לי והצבתי לעצמי. אחרי המון מחשבות, הגיעה העת. איני יכול להכין את עצמי לעונה תובענית''

איגוד השופטים הודיע היום (שני) כי שלומי בן אברהם, שופט הסגל הבכיר מזה 13 שנים ו-24 שנים שופט כדורגל, עדכן את ראשי האיגוד כי בעקבות פציעה במהלך שיפוט העונה בליגת העל ממנה הוא מתקשה להחלים, החליט לפרוש משיפוט פעיל. לאברהם הוצע להצטרף לצוות שופטי ה-VAR והוא יימנה על סגל שופטי המסך בעונה הקרובה.

שלומי בן אברהם מסר: "אחרי המון מחשבות וניסיונות בלתי מתפשרים לחזור לכשירות בעקבות פציעה, הגיעה העת לומר תודה על הכל ולפרוש משיפוט על כר הדשא. איני יכול להכין עצמי פיזית לעונה תובענית בליגת העל בהתאם לרף הגבוה לו מחויב האיגוד והציפיות של כלל הגורמים, בראש ובראשונה אנוכי. אני גאה בכך שעמדתי תמיד בכל יעד שהוצב לי והצבתי לעצמי ומודה לחבריי ולחברותיי לאיגוד ולשיפוט על השותפות וההפריה ההדדית. תודה ליו"ר האיגוד, למנכ"ל ולוועדה על שתמכו לאורך כל הדרך ובעיקר על כך שמצאו אותי מתאים לאתגר חדש כשופט מסך".

השופט שלומי בן אברהם (אסף הופמן)

יו"ר הועדה המקצועית, לירן וקסברגר: "הוועדה המקצועית מודה לשלומי על תרומתו רבת השנים כשופט בסגל ליגת על. שלומי עובר למסלול החשוב והמאתגר של שופט מסך ואנו בטוחים ביכולותיו להצליח ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר בתחום".

יו"ר איגוד השופטים, גיורא ענבר: "שלומי היה שופט איכותי והוסיף ותרם המון לאיגוד. אני גאה במדיניות החשובה שהטמענו באיגוד והיא לאפשר לשופטים שתרמו למערכת להמשיך ולהתפתח בה ככל שזה מתאפשר ומקובל על הצדדים. נושא הפיתוח הייעודי וההתמקצעות של נבחרת שופטי המסך עומד בראש סדר העדיפות באיגוד, ככל ששיפוט המסך מקבל תפקיד יותר מרכזי וקריטי בעולם הכדורגל".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW