כדורגל ישראליליגת העל

בעקבות האבוקות: מכבי חיפה עלולה לפתוח במינוס 2 נקודות

הירוקים יעמדו לדין בנסיבות מחמירות בעקבות השלכת האבוקות ב''אלוף האלופים'' והעונש על תנאי, שניתן להם בשלהי העונה החולפת, צפוי להיות מופעל. הקבוצה תעמוד לדין גם על התפרצות של אחד האוהדים לדשא

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שני) להעמיד את מכבי חיפה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות והתפרצות לשדה המשחק, זאת בעקבות אירועי משחק "אלוף האלופים" מול בית"ר ירושלים במוצאי השבת האחרונה. הדיון יתקיים ביום רביעי בשעה 16:00. נגד הירוקים עומד עונש על תנאי של הפחתת 2 נקודות על תנאי בשל התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות והוא צפוי להיות מופעל.

האבוקות של אוהדי מכבי חיפה (אליאב אוזן)

בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-19 הודלקו אבוקות רבות, כאשר חלקן נזרקו לעבר שדה המשחק מיציע אוהדי מכבי חיפה, וכתוצאה מכך המשחק הופסק לשלוש דקות. בדקה ה-94 אחרי הגול השלישי של מכבי חיפה, פרץ אוהד מהיציע הצפוני לשדה המשחק והוצא על ידי האבטחה". כזכור, הירוקים ספגו את העונש על תנאי לפני כחודש בעקבות הדלקת אבוקות רבות וקריאות גזעניות לעבר שחקן מכבי תל אביב פארפה גיאגון במפגש בין הקבוצות ב-8 במאי.

הירוקים מסרו בתגובה: "מועדון הכדורגל מכבי חיפה משקיע מדי שנה סכומים עצומים על אבטחה, יותר מכל מועדון בישראל. במשחק אחד מול מכבי תל אביב בעונה שעברה במסגרת הפלייאוף, הסתכמו ההוצאות במעל מיליון שקל לאבטחה בלבד! אנו נאתר את האוהדים, נרחיקם לצמיתות ונתבע אותם, מה עוד ניתן לעשות?".

אוהדי הפועל ב"ש (ישי נאמן)

בתוך כך, תובע ההתאחדות עו"ד רשף החליט להעמיד את הפועל באר שבע לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים והתפרצות לשדה המשחק. האדומים מבירת הנגב עומדים לדין בגין זריקת בקבוק פלסטיק ומצת לכר הדשא בדקה ה-38, לאחר השער הראשון מול מכבי תל אביב ביום חמישי האחרון, כאשר ילד אוהד הקבוצה פרץ לדשא בדקה ה-83.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW