כדורגל ישראליליגת העל

בסרביה בטוחים: זרקו לאזטיץ' ימונה למאמנה של מכבי ת"א

מאמנה של באצ'קה טופולה בשלוש השנים האחרונות, שבעונה החולפת נבחר למאמן העונה בסרביה לאחר שהוביל את קבוצתו למקום השלישי, צפוי להיות מחליפו של רובי קין. בקיץ שעבר היה מועמד למכבי חיפה

האם מכבי תל אביב מצאה את המחליף של רובי קין שעזב אחרי עונה אחת שבה זכה באליפות ובגביע הטוטו? בסרבים בטוחים היום (שני) שזרקו לאזטיץ' סיכם את כל תנאיו וימונה כמאמנה החדש של אלופת ישראל. בשלוש השנים האחרונות הוא אימן את באצ'ה טופולה ובעונה שעברה נבחר למאמן העונה לאחר שהוביל את הקבוצה למקום השלישי. בקיץ שעבר היה אחד המועמדים למכבי חיפה כמחליפו של ברק בכר שעזב לכוכב האדום, אך לבסוף הירוקים בחרו כזכור ללכת על מסאי דגו.

מנכ"ל באצ'קה טופולה, סבולץ פאלג'י, אמר לתקשורת הסרבית: "מכבי תל אביב הגיעה עם הצעה שלאזטיץ' שקל ביומיים-שלושה האחרונים ולבסוף הוא החליט לעזוב כי הוא קיבל תנאים פנומנליים. הוא ראה במעבר למכבי אתגר גדול ורצה לקבל את זה. לא רצינו לעמוד בדרכו, אנחנו מועדון שהולך ונבנה. אני מודה לו על העובדה שהצלחנו להשיג תוצאות טובות גם בליגה המקומית וגם באירופה. אנחנו כמועדון וזרקו כמאמן זה אותו סיפור כמו עם השחקנים, כשמישהו מגיע לרמה מסוימת ונעשה מעניין, הוא לוקח צעד קדימה".

לאזטיץ' מונה לתפקיד בבאצ'ה לאחר שהחליף ב-2021 את מלאדן קרסטאיץ', שעבר למכבי תל אביב. המאמן הסרבי היה חלוץ בעברו וגדל במחלקת הנוער של הכוכב האדום בלגרד. בקריירת הבוגרים שיחק בין היתר גם בפרטיזן בלגרד, בה התחיל את דרכו כעוזר מאמן בקבוצות הנוער וגם בקבוצה הבוגרת. לפני שהגיע לבאצ'קה טופולה, המאמן בן ה-42 אימן גם את מטאלק וטלאופטיק הסרבים ולפני כן היה בצוות המקצועי של פרטיזן בלגרד במשך ארבע שנים. במכבי תל אביב סירבו לאשר או להכחיש את מינויו.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW