אתלטיקהענפים אחרים

בסימן הרוח הישראלית: אלפי רצים ורצות במרוץ איתן בתל אביב

במרוץ לקחו חלק מתאמני ומתאמנות העמותה, צעירים וצעירות עם מוגבלות, יחידות מובחרות בצה''ל, נציגים ונציגות מכוחות הביטחון, רצות ורצים מהעוטף ומשתתפים ומשתתפות מכל רחבי הארץ כולל כוכבי הפועל ת''א וטל ברודי

אלפי רצות ורצים הבוקר (שישי) במרוץ איתן RUN להעצמת אנשים ונשים עם מוגבלות בסימן החוסן והרוח הישראלית ביוזמת עמותת איתן- כל אחד יכול, בשיתוף רשות הספורט של עיריית תל אביב-יפו. בין המזניקים של המרוץ: ראש המועצה האזורית אשכול לשעבר, חיים ילין, וכדורסלן העבר האגדי טל ברודי.

משמאל: אור שיניוק, נאור גלילי, טל ברודי, ורד עצמון והודאל יחזקאל (איתן כל אחד יכול)

במרוץ לקחו חלק מתאמני ומתאמנות העמותה, צעירים וצעירות עם מוגבלות, יחידות מובחרות בצה"ל, נציגים ונציגות מכוחות הביטחון, רצות ורצים מהעוטף ומשתתפים ומשתתפות מכל רחבי הארץ. בסיומו נהנו אלפי הרצות והרצים ובני משפחותיהם מאקספו חגיגי, בכניסה חופשית שכלל הופעות, דוכני מזון, מיצגים הפעלות לכל המשפחה, משחקי כדור, מתנפחים ועוד, חלקם עסקים של מפונים מהדרום והצפון כגון.

כמו כן הגיעו לתמוך ברצים: תומר גינת (קפטן נבחרת ישראל בכדורסל), אקסבייר מנפורד ודאסטי הנאס – שחקני הפועל תל אביב בכדורסל, נאור גלילי מנכ"ל מכבי ישראל, ואלפי בני משפחה וחברים. קבוצת "הפועל שווים" שמשלבת בוגרים עם מוגבלויות לצד אוהדי הפועל תל אביב, השתתפה הבוקר במרוץ ושחקני הקבוצה הבוגרת הגיעו לעודד אותם.

דאסטי האנאס, אקסבייר מנפורד ותומר גינת במרוץ (צילום: איתן כל אחד יכול)

מנהל הפועל שווים, דני אור: "שמחנו לצאת הבוקר מאולם הכדורסל ולקחת חלק במרוץ איתן, מרוץ חברתי שנועד כולו לתת במה לאנשים עם יכולות מיוחדות. התרגשנו מהגעתם של שחקני הקבוצה הבוגרת שהיו איתנו באירוע החשוב. אני רוצה להגיד תודה רבה לעמותת איתן ולעיריית תל אביב שהזמינה את קבוצת השווים שלנו להשתתף במירוץ, יאללה הפועל שווים!".

תומר גינת אמר על הבמה: "ברגע שסיפרו לנו על האירוע הזה – הדבר הראשון שהרגיש לנו הכי הגיוני וטבעי זה להגיע לפה ולהיות אתכם. זה אירוע מאוד מרגש ואנחנו מאושרים לקחת חלק ממנו. לראות את הקהילה המדהימה הזאת משתלבת בחיי היום-יום זה כיף גדול. אני בטוח שניקח חלק באירועים כאלה גם בעתיד".

אנשי מכבי ת"א במרוץ איתן (יח"צ)

מאות ספורטאים, מאמנים ואנשי צוות מאגודת מכבי תל אביב, לקחו הבוקר חלק במרוץ, כאשר שיתוף הפעולה של מכבי תל אביב עם עמותת איתן ממשיך לפעול בשגרה ומידי שנה במרוץ שהפך למסורת של העצמה. יו"ר אגודת מכבי תל אביב, דורון שיטרוק: "מכבי תל-אביב מלווה את עמותת אית"ן – כל אחד יכול מהמרוץ הראשון שקיימה. ורד עצמון, מנהלת מחלקת ההתעמלות שלנו המשמשת כחברת הנהלה בעמותה, גייסה את האגודה והחיבור היה הכי טבעי. עמותת אית"ן היא מודל לחיבור של כל הספורטאים יחדיו, ללא הבדל ולצורך והתרומה של הספורט לבריאות של כולם. לא סתם אנחנו אומרים שכל אחד יכול! תודה לעמותת אית"ן על עוד מרוץ מוצלח ולמאות המכביסטים שלקחו חלק!".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW