כדורגל ישראליליגת העל

בני משפחתו של אביב אליהו ז"ל ביקרו באימון בית"ר ירושלים

סיני, ינאי, ועדי אליהו הגיעו לחלוק כבוד לאביב, מנהל האבטחה של מסיבת ''נובה'', נלחם בגבורה עד שנרצח והיה אוהד של המועדון. במקביל, בית''ר ירושלים פרסמה את המחוות שתערוך לפני הדרבי מול הפועל מחר (20:00)

בית"ר ירושלים מתכוננת למשחק הביתי הראשון שלה מאז פריצת המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל, למשחק מול היריבה העירונית, הפועל ירושלים, מחר (רביעי, 20:00). מעבר להיבט הספורטיבי, שקצת קשה להתרגל אליו, המועדון נערך למספר אירועים שיקרו במשחק ומחוצה לו שהחלו כבר מהיום.

לאימון המסכם הגיעה הבוקר משפחתו של אביב אליהו ז"ל, שנפל בקרב בתור מנהל האבטחה של מסיבת "הנובה", בה נרצחו מאות מבלים. אל מתחם האימונים בבית וגן הגיע אביו של אביב, סיני, ביחד עם בנו של אביב, עדי. מי שעוד הגיע איתם הוא ינאי אליהו, אחיו, אשר היה מהניצולים במסיבה. השלושה, שהם חלק ממשפחה בית"רית ותיקת שנים, הגיעו אל המתחם, ולפני האסיפה נכנסו על מנת לדבר עם שחקני הקבוצה, לספר קצת על אביב וניסו לשמח את עדי הקטן.

עדויות סיפרו על כך שכאשר החל ירי הרקטות במסיבה, אביב הורה למבלים להשתטח על הרצפה ולשים ידיים על הראש, פתח את שערי החירום ואף מילט מספר פצועים מהאירוע שניצלו תודות להכוונה שלו. הוא והצוות שלו ספגו פגיעות קשות אך נתנו זמן ללא מעט מבלים להימלט.

לאחר האסיפה ולפני תחילת האימון, שיחקו השחקנים עם המשפחה, הצטלמו, חתמו וכמובן ניחמו אותם על האובדן הגדול. ינאי, שגם פוקד את היציע המזרחי לאורך שנים, ביקש מהשחקנים ניצחון מחר בדרבי, וסיפר על הגבורה של אחיו שנפל בקרב לא לפני שנלחם במחבלים בצורה מעוררת הערצה. אביב הותיר אחריו הורים, סיני ואתי, שלושה אחים – משה, נעם וינאי, היה נשוי ללירון ואבא של עדי ונבו.

לפני המשחק מחר, תערוך בית"ר ירושלים טקס זיכרון והוקרה לנרצחי והרוגי מלחמת חרבות ברזל. השחקנים אף יחזיקו שלט עליו כתוב ׳עם ישראל חי׳. היציע המזרחי יואר עם תמונות האוהדים ושמותיהם יוקראו באצטדיון שהוא לנצח יהיה הבית שלהם. כמו כן, ביציע יהיו דגלי ישראל ובית"ר בגודל ענק כדי לתת את הכבוד הראוי לאוהדי הקבוצה. עוד לפני המשחק יוקרן סרטון בו השתתפו שלוש משפחות שסיפרו על אהבת הבנים למועדון, ויוקרן גם במחצית המשחק בטלוויזיה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button