כדורגל ישראליליגה לאומית

בני יהודה תעלה לדשא עם מחווה למען שחרור משפחת ביבס

במשחק מול בני שפרעם היום (שישי, 15:00), שחקני הכתומים יעלו עם חולצות שעליהן יופיעו תמונות של ירדן, שירי, כפיר ואריאל, אשר חטופים ברצועת עזה כבר 84 ימים. קרוביהם יתארחו באצטדיון בלומפילד

בני יהודה תארח היום (שישי, 15:00) את בני שפרעם למשחק במסגרת המחזור ה-15 בליגה הלאומית, שינעל את הסיבוב הראשון. המועדון משכונת התקווה, שמציין בימים אלה 88 שנה להקמתו, יקדיש את המשחק למשפחת ביבס, שנחטפה מביתה בקיבוץ ניר עוז.

שחקני הקבוצה יעלו היום לדשא עם חולצות כתומות מהמטה הרשמי למאבק להחזרתם עם תמונותיהם של משפחת ביבס. האב ירדן בן ה-34, האם שירי בת ה-32 והילדים אריאל בן ה-4 וכפיר שכבר הגיע לגיל 11 חודשים. הסרטון של שירי המבועתת עוטפת את שני ילדיה בשמיכה ומובלת לעזה על ידי מחבלי חמאס הפל לאחד מסמלי המלחמה והאימה, שהוריה של שירי, יוסי ומרגיט סילברמן נרצחו.

מהמועדון נמסר: "הצבע הכתום בשיערם של כפיר ואריאל הוא הצבע של הקבוצה שלנו, הצבע שנצבע בכל רחוב האצ״ל, בדגלים בשכונה ובשוק התקווה, זהו אותו הצבע המזוהה עם המאבק להחזרתם. בתור הקבוצה הכתומה של המדינה החלטנו לאמץ את המאבק להחזרתם, לפעול ולעשות כל דבר שיכול לעשות טוב במאבק, כאשר הילדים כפיר ואריאל נמצאים על תמונת ההרכבים בכל משחק".

עוד נמסר: "זהו כבוד עבורנו לארח את בני משפחתם כאן איתנו ואנו קוראים מכאן קול זעקה להחזרתם ולהחזרת כל החטופים, ומרכינים ראש ומשתתפים בצער כל משפחות הנופלים החל מפרוץ המלחמה ביום 7.10 הארור. מי שתשיר את ההמנון הלאומי היא בתו של בן דודה של שירי, לינוי מילר, זמרת מלהקת צעירי תל אביב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button