כדורגל ישראליליגה לאומית

בני יהודה השיקה חולצה מיוחדת והודיעה: אלירן עטר נשאר

הקבוצה מהשכונה, שפספסה את העלייה לליגת העל במחזור הסיום, השיקה מדים חדשים כמחווה לעונת 1992/93 וגם אישרה שהקפטן ימשיך לעונה נוספת. עטר: ''אבא זה בשבילך, יש לי עוד חוב אצלך ואצל הקהל''

בני יהודה השיקה הערב (רביעי) את מדי הבית החדשים לעונת המשחקים 2024/25, והודיעה במקביל על הישארותו של קפטן הקבוצה, אלירן עטר לעונה הקרובה ובכך יסגור עונה עשירית במועדון. כזכור, הקבוצה משכונת התקווה הייתה רחוקה כפסע מחזרה לליגת העל, אבל במחזור הנעילה פספסה את ההזדמנות על פער שערים בלבד.

המדים נוצרו כמחווה לעונת 1992/93, המכונה "בני יהודה- ברזיל", כאשר המועדון ממשיך את שיתוף הפעולה עם המלבישה הרשמית, חברת "לוטו". המדים יוצאו למכירה בקרוב בחנות האינטרנטית החדשה שמוקמת באתר החדש של המועדון שבקרוב ייעלה לאוויר באופן רשמי לנוחיות אוהדי הקבוצה.

הקפטן, אלירן עטר, מסר: "ראשית, אבא זה בשבילך, יש לי עוד חוב אצלך ואצל הקהל. אני פה, אני לא הולך לאף מקום, בני יהודה זה הבית שלי באמת, ולא כעוד אמירה נדושה, המקום שבו גדלתי מגיל 8, שנתן לי את ההזדמנות הראשונה להוביל, להגשים ולנצח".

עטר, שכבש שמונה שערים בעונה החולפת: "קיבלנו סטירה כואבת בפלייאוף ובקו הסיום של העונה, אך יחד עם זאת אני רוצה להודות לכל הקהל היקר על התמיכה האינסופית והמילים החמות, אני אוהב אתכם. אעשה הכל בכדי להשלים את המשימה בעונה הקרובה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW