כדורגל ישראלינבחרת ישראל

בניון: "הלוואי שנתחיל את קמפיין ליגת האומות אחרי יורו מוצלח"

אחרי שנבחרת ישראל הוגרלה לבית שכולל את איטליה, בלגיה וצרפת, המנהל הטכני הדגיש שהראש בכלל בפלייאוף העלייה ליורו. חלאיילי: ''אמבאפה מודל לחיקוי וחלום לפגוש אותו, אבל על המגרש אין הנחות''. זוארץ: ''מקווים לארח אותם בארץ''

נבחרת ישראל הוגרלה הערב (חמישי) לראשונה במסגרת הדרג הבכיר של ליגת האומות ויצאה בבית עם שלוש מאריות אירופה – אלופת אירופה איטליה, בלגיה של קווין דה בראונה וסגנית אלופת העולם צרפת. המשחקים יחלו בחודש ספטמבר 2024 ויימשכו עד נובמבר. אם הנבחרת תדהים את אירופה ותעפיל לרבע הגמר, המשחקים הללו ייערכו במרץ 2025 והפיינל פור ביוני.

המנהל המקצועי, יוסי בניון, אמר: "הגרלה מאתגרת עם נבחרות אדירות ושחקנים שזאת חוויה להתמודד מולם. הצלחנו להעפיל לדרג הראשון וזה מחייב. הראש כרגע במשחק מול איסלנד והלוואי שנתחיל את דרכנו בליגת האומות אחרי טורניר יורו מוצלח".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ מגיב להגרלת ליגת האומות

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ: "יש מי שמבקשים לסלק אותנו, אבל אנחנו כאן, על הבמה הכי גדולה, בדרג הבכיר ביותר בליגת האומות, שזימן לנו מפגשים עם ענקיות. כרגע אנחנו מייחלים לשני דברים – העפלה ליורו וסיום מצב הלחימה שיאפשר למדינה הנפלאה שלנו ולקהל הנהדר לארח שוב משחקים וליהנות יחד אתנו ממפגשים בינלאומיים חלומיים. קשה לי להביע במלים עד כמה התגעגעתי למשחקי נבחרות בארץ מול אצטדיון מלא באוהבי ישראל. אני משוכנע שהצוות המקצועי והשחקנים ייצגו אותנו על הצד הטוב ביותר גם בדרג הכי מאתגר שיש".

קפטן הנבחרת, אלי דסה: "זכינו לקבל את הנבחרות הטובות בעולם, חווית כדורגל לכל המדינה ואני מקווה שעד אז נוכל לארח בבית שלנו עם אצטדיונים מלאים וכדורגל משובח. התגעגענו לקהל המדהים שלנו שחסר לנו מאוד".

הקפטן אלי דסה (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

הבלם שון גולדברג: "הגרלה מטורפת, הנבחרות הכי איכותיות שאפשר לקבל, עם שחקנים מהטופ העולמי. זאת הגרלה מרגשת מאוד, נעשה את המקסימום ונהנה מהקמפיין הזה. אם רוצים להתקדם בכדורגל הישראלי, זה יקרה רק במפגשים מול יריבות איכותיות. ידענו לא פעם להתעלות במפגשים עם נבחרות טובות מאתנו ואני מאמין בנו. זה בהחלט דומה לאתגר העצום שמחכה לנו במרץ הקרוב נגד איסלנד״.

שחקן הכנף ענאן חלאיילי: "הגרלה מאתגרת מאוד מול יריבות מהטופ העולמי, נתכונן אליהן בצורה הטובה ביותר ונבוא לכל משחק מוכנים מנטלית ופיזית כדי להצליח. קיליאן אמבאפה זה מודל לחיקוי עבורי ואני עוקב אחריו ולומד ממנו המון, לפגוש אותו זה חלום אבל במגרש אין הנחות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button