כדורגל ישראלינבחרת ישראל

בן שמעון: "פספסתי ברמה האישית, היה יכול להיות גרוע יותר"

מאמן נבחרת ישראל הוסיף אחרי ה-3:0 מול הונגריה במשחק ידידות: ''אני לוקח אחריות, נבחר את השחקנים המתאימים ביותר. עוד נשתפר ונהיה טובים, מבטיח ללמוד מהר מהטעויות''. גלזר: ''נתנו להם יותר מדי כבוד''

עידן רן בן שמעון בנבחרת ישראל נפתח אמש (שבת) עם תבוסה 3:0 במשחק ידידות בדברצן מול נבחרת הונגריה, לה הייתה זו חזרה גנרלית לקראת יורו 2024. הנבחרת הגיעה בסגל חסר מאוד ובן שמעון עלה עם שלושה בלמים, אך ההגנה קרסה בשלב מוקדם וספגה את כל השערים בין הדקות 11 ל-22. הנבחרת תישאר בהונגריה וביום שלישי תפגוש בבודפשט את בלארוס למשחק ידידות נוסף.

המאמן רן בן שמעון דיבר לאחר המשחק: "לא הסתדר בהתחלה מבחינה טקטית. אפשר לראות את המשחק מהבחינה שיכל להיות טוב יותר, אבל גם הרבה יותר גרוע. אני אופטימי ומאמין שטעויות נועדו כדי ללמוד מהם. אני מאמין בלמידה מטעויות ואני אקח את המשחק הזה כדי להבין להבא. השחקנים שנכנסו למשחק נכנסו יוצא מן הכלל. רועי גורדנה נכנס נהדר ועשה דברים יפים. גם עידן נחמיאס. כולם היו בסדר. אם אדבר על טעויות אני אדבר רק על עצמי. ראיתי דברים יפים בחצי השני ומזה אני מעודד".

בן שמעון הוסיף: "כל מי שהיה פה על הדשא שייך לרמה של הנבחרת. לא פספסנו ברמה האישית. אני פספסתי ברמה הטקטית. אני עוד לומד ומבטיח ללמוד מהר ולתקן. מבטיח שתהיה לנו נבחרת טובה ואנחנו נגיע רחוק. אני מרגיש ביטחון מהשחקנים שלי. היום הדברים לא הסתדרו, אבל נדבר איתם עכשיו בחדר הלבשה ונרים אותם. יש פה כל כך הרבה שחקנים שאפשר לעבוד איתם ונבחר את הנכונים ביותר, לאו דווקא את הטובים ביותר. עשינו פה דברים יפים גם היום וכמו שאמרתי אני יכול לצאת מעודד מחלקים מסוימים במשחק. נגד בלארוס נשחק התקפי יותר ונבחן שיטה אחרת. החוכמה היא לקבל מכה ולקום ממנה מהר".

עומרי גלזר במדי הנבחרת (אודי ציטיאט, באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

השוער עומרי גלזר אמר לאחר ההפסד: "אני חושב שפתחנו את המשחק לא טוב בכלל, נתנו להם יותר מדי חופש והם הגיעו בקלות מדי למצבים. זה נכון שאנחנו נבחרת חדשה שהתאמנה 4-5 ימים ביחד, אבל זה לא תירוץ. רן עשה שלושה חילופים וזה שיפר אותנו. מסתכלים עם הפנים קדימה. ברור שזו לא התוצאה שרצינו, אבל אפשר לקחת דברים חיוביים".

גלזר הוסיף: "אני לא חושב שזה רק עניין של שיטה אלא גם של גישה. נתנו להם יותר מדי כבוד. אנחנו צריכים לכבד את עצמנו יותר כי אנחנו נבחרת מצוינת. יש פה צוות שיודע מה הוא רוצה מעצמו ואני חושב שאחרי ה-60 דקות ראינו כדורגל, יצרנו תבניות ועמדנו טוב בהגנה".

השוער גם סיפר על הבשורה לגבי שחרור החטופים: "שמחה עילאית, רגע מרגש. היינו אחרי האסיפה ורועי ריינשרייבר מנהל הקבוצה הודיע את זה. אני חושב שמזמן לא קיבלנו בשורות כאלה טובות והיינו צריכים את זה. רצינו לשמח את המדינה גם עם התוצאה אבל זה לא הצליח. אני רוצה להודות מפה לחיילי צה"ל, אנשים מדהימים שמקריבים את החיים שלהם כדי להציל אנשים בשבי. זה נותן פרופורציה בחיים"

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW