כדורגל ישראליליגיונרים

בן שמעון מאמן העונה בקפריסין, גלוך "מבוקש באתלטיקו מדריד"

אחרי שכמעט הוליך את לרנקה לאליפות מפתיעה, המאמן הבא של נבחרת ישראל זכה לכבוד הראוי לו בטקס נבחרי השנה: ''מודה על הכבוד''. בגרמניה טוענים שהישראלי לא נמצא בראש הרשימה של דורטמונד

רגע לפני שימונה רשמית ב-19 במאי למאמן נבחרת ישראל, רן בן שמעון נבחר הערב (שני) למאמן העונה בקפריסין. בן שמעון הגיע לא.א.ק לרנקה בנובמבר כשהיא הייתה בתחתית וכמעט הוביל אותה לזכייה באליפות היסטורית, אך לבסוף סיים רק במקום השני בטבלה בגלל הפרש שערים.

בן שמעון אמר לאחר הזכייה: "אני לא רוצה להגיד מה אני מרגיש כלפי אובדן האליפות כי יש ילדים קטנים ששומעים. אני מודה לכולם על התמיכה, ברכות לאפואל על הזכייה באליפות, אני מודה לקבוצה שלי. קפריסין היא כמו בית שני בשבילי". כאמור, הוא ימונה בקרוב מאוד רשמית למאמן נבחרת ישראל בחוזה ל-4 שנים.

בנושא אחר, לאחר שאתמול דווח ב"בילד" שאוסקר גלוך נמצא ברשימת המועמדים של בורוסיה דורטמונד לעונה הבאה, ב"סקיי ספורט גרמניה" טוענים הערב שהכישרון הישראלי הצעיר לא בראש הרשימה של פיינליסטית ליגת האלופות, אלא שהוא דווקא מועמד לאתלטיקו מדריד, ברנטפורד ומספר קבוצות בגרמניה שלא פורטו בדיווח. גלוך בן ה-20 אמנם כנראה לא יזכה באליפות עם רד בול זלצבורג, שלא תלויה בעצמה ועלולה לאבד את את התואר אחרי עשור, אך חווה עונה אישית נהדרת עם 9 שערים ו-16 בישולים ב-39 הופעות בכל המסגרות.

כתבות קשורות

Back to top button