כדורגל ישראליליגת העל

בן מנספורד: "היינו צריכים אנרגיה חדשה וזה מגיע מכולם"

מנכ''ל מכבי ת''א דיבר במסע''ת להצגתו של קין: ''רובי נותן לנו את מה שצריך, הוא מוכן לאתגר הזה. צפויות בקרוב הכרזות על מינויים מקצועיים, הדבר הכי טוב שעשינו היה הארכת החוזה של תורג'מן. התכנית היא להחזיק בכישרונות הצעירים''

מכבי תל אביב הציגה היום (שלישי) את מאמנה החדש, רובי קין, במסיבת העיתונאים באצטדיון בלומפילד. במהלך מסיבת העיתונאים דיבר גם המנכ"ל החדש-ישן בן מנספורד, שהתייחסו לעונה הקרובה, למאמן החדש ולמצב הסגל של הצהובים לקראת האתגר להחזיר את צלחת האליפות אחרי שלוש שנים.

מנספורד אמר: "ב-10 השנים שבהן הייתי במועדון שימשתי כמנכ"ל, ג'ק, מיץ' ואני תמיד עבדנו טוב ביחד, הגענו להצלחות גדולות ונמשיך כך. אנחנו נמשיך באותו מודל ונעבוד על עוד מינויים לחלק המקצועי ולאקדמיות של המועדון ותראו עוד עומק בחלק האניליטי של המועדון. ההכרזות האלה צפויות להגיע בעתיד הקרוב. אני נותן קרדיט ענק למה שנבחרת הנער של ישראל עשתה בארגנטינה ומה שהצעירה עושה ביורו. השחקנים האלה עשו התקדמות אדירה מאז הקדנציה הראשונה שלי וזה מראה שיש לנו גם בזכות מיץ' ועוד הרבה אנשים שמגיע להם קרדיט את האקדמיה הטובה ביותר".

המנכ"ל הוסיף: "מדברים על העסקים שעושה מכבי והדבר הכי טוב שעשינו הקיץ היה הארכת החוזה של דור תורג'מן. הכישרון הצעיר הזה זכה לעניין רב אבל רצינו להתחרות ולשמור עליו. כולנו רוצים לראות את ההתקדמות הזו ואני מחכה בקוצר רוח לראות אותם משתלבים. אני חושב וגם מיץ' אמר את זה מוקדם יותר – זה מרגיש כמו התחלה חדשה כדי שמכבי תצליח, זה מגיע מכולם. אנחנו רוצים ליצור התחלה חדשה במכבי תל אביב, לבנות רוח חדשה שתביא את המועדון להצלחות. אנחנו נצליח רק אם כולם יגיעו עם אנרגיה לדבר יחד ולאתגר את עצמנו. מבחינתי רובי נותן לנו את זה והוא מוכן לאתגר הזה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button