כדורגל ישראליליגת העל

בן גביר תקף את המשטרה: "יש אכיפת יתר נגד לה פמיליה"

השר לביטחון לאומי התראיין לגל''צ והוסיף: ''אוהדי הפועל תל אביב באו למלחמה ולא הייתה מספיק אכיפה כלפיהם. לא יהיה דין אחד לאוהדי בית''ר ירושלים ואחר להפועל תל אביב, שוטר שיעשה את זה יעוף מהמשטרה''

בצל הסרטונים של התקיפות החמורות של אוהדי הפועל תל אביב בידי אוהדים של בית"ר ירושלים, השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, בחר לתקוף הבוקר (רביעי) את המשטרה וטען לאכיפת יתר נגד ארגון אוהדי בית"ר "לה פמיליה" כשהוא מבהיר שמבחינתו "לא יהיה דין לטדי ודין לבלומפילד".

השר בן גביר אמר בראיון לאמיר בר שלום ומזל מועלם בגל"צ: "אוהדי הפועל תל אביב באו למלחמה. נגד לה פמיליה הייתה אכיפת יתר – אכפו יותר מדי על לה פמליה ופחות מדי על הפועל תל אביב. לא יהיה דין אחד לאוהדי בית"ר ירושלים ואחר להפועל תל אביב, שוטר שיעשה את זה יעוף מהמשטרה. ברור שאני נגד אלימות בספורט וברור שאנחנו עושים עכשיו צעדים למגר את התופעה הזאת וברור שמי שמרביץ לאוהד כדורגל ותופס אותו כי הוא אוהד הפועל או כל קבוצה אחרת זה חמור מאוד".

אוהדי הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

על פעילות המשטרה, אמר בן גביר: "כשהמשטרה עובדת ביציעים מותחים ביקורת ומדברים על אלימות שוטרים. וכשהיא פועלת פחות אז אומרים שהיא לא שם ולא קיימת. בואו נעזוב את השוטרים הצדיקים שיש לנו. אני מפריד בין מכות לאוהדים לבין בידוק קפדני שטוב מאוד שעשו. אוהדי הפועל באו למלחמה. מצאו אצלם כל כך הרבה חזיזים, רימוני עשן, אבוקות וכל מיני דברים שבאים איתם למלחמה וטוב מאוד שהמשטרה עשתה את זה. ואם כבר, על לה פמיליה עשתה אכיפת יתר ופחות מדי על אוהדי הפועל תל אביב, וכשאני נכנסתי למשרד אמרתי בצורה הכי פשוטה: לא יהיה דין אחד ללה פמיליה ודין אחר לאוהדי הפועל תל אביב".

השר סיכם: "אני רוצה שוויון ואנחנו ננהג כלפי אוהדי בית"ר בשוויון. זה מה שאני מביא איתי למשרד. אוהדי הפועל תל אביב אחים שלי ויתנהגו אליהם בשוויון. אבל כשהמשטרה יודעת ומפקד מחוז תל אביב סיפר לי על מידע שקיבל על ממש ארסנל של מלחמה. אגב, זה יכול לפגוע גם בילדים אוהדי הפועל תל אביב ואני מחויב להם. ולכן טוב מאוד עשתה המשטרה. איפה שלמשטרה יש חשד היא צריכה לעבוד. לא משנה באיזו קבוצה מדובר. דבר אחד אני לא אתן וזה שיהיה חוק אחד בטדי וחוק אחד בבלומפילד. כולם שווים בעיניי. זה חמור מאוד, והמשטרה מטפלת ועוצרת, וגם אוהדי בית"ר שמותקפים זה חמור מאוד. צריך שוויון ואכיפה על כולם, ואני אומר את זה בתור אוהד בית"ר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW